Wellness centrum Bruntál

Město Bruntál, situované v Moravskoslezském kraji, nabízí svým návštěvníkům nejen historické památky, ale také moderní relaxační zóny. Jedním z hlavních lákadel je zámek Bruntál s přilehlým zámeckým parkem. Právě v blízkosti těchto dvou skvostů se nachází Wellness centrum Bruntál, oddělené pouze hlavní městskou komunikací.

Reklama

Moderní oáza klidu

Wellness centrum Bruntál láká na moderní vybavení, které splní očekávání i těch nejnáročnějších návštěvníků. Centrum nabízí širokou škálu služeb, včetně sauny, masáží a vodních procedur. K dispozici je také rozlehlý bazén s vyhrazenými plaveckými dráhami, což ocení jak rekreační plavci, tak sportovci.

Relaxace pro každého

Pro ty, kteří hledají odpočinek od každodenního shonu, je Wellness centrum Bruntál ideálním místem. Nabízí několik typů saun – finská, parní a infrasauna – které pomohou regenerovat tělo i mysl. V doprovodných odpočinkových zónách si mohou návštěvníci vychutnat klid a pohodu, zatímco se kochají výhledem na okolní přírodu.

Rodinná zábava a sportovní vyžití

Vedle wellness služeb se centrum zaměřuje také na rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší je zde připraven dětský bazén s atrakcemi, které zaručují hodiny zábavy. Starší děti a dospělí si mohou vyzkoušet tobogány a další vodní atrakce, zajišťující adrenalinové zážitky. Pro milovníky sportu nabízí centrum nejen plavecký bazén, ale i fitness centrum vybavené moderními posilovacími stroji.

K dispozici i mimo letní sezónu

Na rozdíl od mnoha jiných zařízení podobného typu je Wellness centrum Bruntál otevřeno celoročně, což z něj dělá ideální destinaci i během zimních měsíců. V zimě mohou návštěvníci například kombinovat lyžování v nedalekém pohoří Jeseníky s relaxací v teplých vodách wellness centra.

Reklama

Akce a programy

Centrum pravidelně pořádá různé tematické dny a večery, jako jsou saunové ceremoniály, fitness workshopy a speciální rodinné dny. Tyto akce jsou oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi turisty, kteří hledají nové zážitky a chtějí si odpočinout v příjemném prostředí.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu