Holešovská regata 2024

Holešovská regata
Foto: Pavel Kovář

Holešovská regata je oblíbený hudební festival, který se každoročně koná v rozsáhlých zahradách Holešovského zámku. Letos proběhne již dvanáctý ročník tohoto rodinného festivalu, který svým programem potěší dospělý, ale i děti. Holešovská regata se uskuteční ve dnech 21. a 22. června a i letos bude tento víkend nabitý! Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program, přehlídku netradičních plavidel, přejezd vodní lávky na kole nebo na oblíbený večerní ohňostroj.

Reklama

Holešovská regata 2024 program

Hudební program

Tento rok nabídne Holešovská regata hudební vystoupení, která uspokojí každého fanouška české a slovenské hudební scény. V pátek se mohou návštěvníci těšit na koncerty kapel Fleret, Desmod a Davida Kollera. Sobota pak přinese festivalový maraton s vystoupeními Monkey Business, Janka Ledeckého, Pokáče a Kapitána Demo. Vrcholem sobotního večera bude show Leoše Mareše doprovázená závěrečným ohňostrojem.

Časový harmonogram Holešovské regaty 2024

Pátek:

16:00Otevření areálu
16:30The Silver Spoons
17:45Fleret
19:30Desmod
21:30David Koller

Sobota:

11:00Otevření areálu
11:45Circus Problem
12:30Pokáč
13:45Wild Sticks
14:00Tereza Balonová
15:00Přehlídka plavidel
16:00Kapitán Demo
17:00Wild Sticks
17:15Přejezd vodní lávky na kole
18:00Janek Ledecký
20:00Monkey Business
21:15Leoš Mareš
22:30Závěrečný ohňostroj

Doprovodný program

Kromě hudebního programu čeká na diváky řada dalších atrakcí a doprovodného programu. Nebude chybět oblíbená přehlídka netradičních plavidel a soutěž v přejezdu vodní lávky na kole. Letos bude festival doplněný také o karaoke pódium a živou talk show 7 pádů Honzy Dědka. Zúčastnit se můžete také výstav, které se zrovna budou konat v zámku.

Pokud jste kreativní a soutěživý, pořád máte možnost zúčastnit se populární přehlídky netradičních plavidel. Sestrojte s přáteli plavidlo podle vaší fantazie a utkejte se s dalšími soutěžícími o atraktivní finanční odměnu. Stavbu plavidel podporují pořadatelé regaty finančním příspěvkem a k tomu všechny posádky získají volný vstup na sobotní program festivalu, během kterého se soutěž o nejlepší netradiční plavidlo koná. Více informací zjistíte na oficiálních webových stránkách Holešovské regaty 2024.

Holešovská regata: Vstupenky

Vstupenky na Holešovskou regatu jsou dostupné online, což umožňuje snadný a rychlý nákup. Kupte si vstupenky online a zajistěte si místo na tomto rodinném festivalu. Vstupenky lze zakoupit v síti smsticket a Ticketportal. Pokud nemáte možnost vstupenku zakoupit online, lze navštívit některou z poboček síti Ticketportal, kde můžete vstupenky zakoupit fyzicky.

Reklama
Kategorie vstupenkyJednodenníDvoudenní
Dospělý690,-990,-
Dítě od 7 let390,-590,-
Dítě do 7 letzdarmazdarma
Rodina 2 dospělí + 2 děti – možné pouze na sobotu1700,-

Do konce května můžete vstupenky zakoupit za tyto zvýhodněné ceny, od 1. června se cena vstupenek pro dospělé zvýší o 100 Kč. Na místě pak bude možné zakoupit pouze jednodenní vstupenky.

Ubytování regata Holešov

Pro ty, kteří chtějí festival prožít na plno a zůstat blíže dění festivalu, je připravena možnost ubytování v campu ve vlastním stanu. Můžete si tak užít festivalovou atmosféru z pohodlí svého stanu. Další možností je rezervace hotelu či penzionu přímo v Holešově nebo blízkém okolí. A pokud nejste úplně z daleka, můžete pro cestu z festivalu využít večerní autobusovou či vlakovou dopravu.

Festivalový kemp na Holešovské regatě

Zůstaňte na Holešovské regatě celý víkend a užijte si festival naplno! Holešovská regata nabízí festivalový kemp jen kousek od dějiště tohoto festivalu. Zde můžete přespat ve vlastním stanu, přívěsu nebo karavanu.

Kemp je otevřený od pátku 21. června od 14:00 do neděle 23. června do 12:00. Místa si můžete rezervovat přes síť TICKETPORTAL. Kapacita místa je však velmi omezená, zvláště v zóně pro obytná auta a karavany, kde je k dispozici pouze 20 míst.

Reklama

Ceník festivalového kempu na Holešovské regatě

Dospělá osoba150,- / osoba – za pobyt pátek až neděle
Dítě do 15 letZDARMA
Osobní auto300,- / auto – za pobyt pátek až neděle (jen pro ubytované v kempu)
Karavan nebo přívěs500,- / karavan, přívěs – za pobyt pátek až neděle

Nenechte si ujít 12. ročník Holešovské regaty a buďte součástí tohoto festivalu, který je plný hudby, zábavy a kreativity. Těšíme se na vás v zahradách Zámku Holešov!

Reklama

Zdroj: www.holesovskaregata.cz, www.smsticket.cz

Reklama
Zavřít reklamu