SKiPi Funpark a restaurace

SKiPi Funpark a restaurace je multifunkční centrum nacházející se v malebném Pardubickém kraji, konkrétně v okrese Ústí nad Orlicí, v městečku Letohrad. Centrum je ideálním místem pro zábavu celé rodiny. Zatímco děti zde naleznou nepřeberné množství atrakcí, dospělí mohou využít služby příjemné restaurace a kavárny, kde si mohou odpočinout a nabrat síly na další aktivity.

Reklama

Nabídka atrakcí pro děti

SKiPi Funpark nabízí širokou škálu atrakcí, které nadchnou každé dítě. Mezi hlavní lákadla patří:

  • Interaktivní herní zóny
  • Hranolky a trampolínové parky
  • Rozsáhlá horolezecká stěna
  • Boulderová stěna pro milovníky lezení

Restaurace a kavárna

Po aktivním dni plném zážitků si můžete odpočinout v útulné restauraci, která nabízí širokou nabídku jídel a nápojů. Restaurace je proslulá svou kvalitní kuchyní a příjemným personálem. Můžete zde ochutnat domácí speciality, vynikající kávy a zákusky, které vás určitě nezklamou.

Součástí restaurace je také kavárna

Kavárna je ideálním místem pro klidné posezení a nabídne vám vše od ranního espressa až po zdravé smoothie a dezerty. Rodiče zde mohou v klidu relaxovat, zatímco děti si stále užívají zábavu v přilehlém funparku.

Horolezecká stěna

SKiPi Funpark se pyšní také rozsáhlou horolezeckou stěnou. Své dovednosti zde mohou vyzkoušet jak začátečníci, tak pokročilí lezci. Stěna je navržena tak, aby nabízela různé obtížnosti, takže si zde na své přijde opravdu každý. Boulderová stěna pak poskytuje možnost lezení bez nutnosti jištění, což je ideální pro trénink techniky a síly.

Reklama

Navštivte SKiPi Funpark a restauraci a užijte si den plný zábavy, relaxace a nezapomenutelných zážitků. Ať už jste milovníkem outdoorových aktivit nebo hledáte místo pro rodinný výlet, SKiPi Funpark je tu právě pro vás.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu