Pivovar Všerad

Pivovar Všerad se nachází 20 km od Berouna a je zasazen do malebné krajiny Středočeského kraje, konkrétně v okrese Beroun. Tento rodinný pivovar se může pochlubit bohatou a pestrou historií výroby piva, která sahá zpět až do roku 2013.

Reklama

Tradiční české pivo

V Pivovaru Všerad se díky pečlivému výběru surovin a tradičním výrobním postupům vaří několik druhů piva, které osloví nejen místní, ale i vzdálené návštěvníky. Milovníci zlatého moku se zde mohou těšit na různé varianty piv, která splňují přísné normy kvality.

Příjemné prostředí

Samotný pivovar nabízí možnost prohlídek, během kterých se návštěvníci mohou seznámit s procesem vaření piva od začátku až do konce. Pivovar se nachází na nadmořské výšce 333 m, což dodává prohlídkám a ochutnávkám jedinečnou atmosféru v klidném přírodním prostředí. Po prohlídce mohou návštěvníci posedět v pivovarské restauraci, kde si vychutnají pivo přímo z tanku spolu s vybranými pokrmy české kuchyně.

Turistické zajímavosti v okolí

Ani milovníci přírody a historie nepřijdou zkrátka. Okolí Pivovaru Všerad nabízí různé možnosti turistiky a poznávání. V blízkosti se nachází několik turistických stezek, které vedou přes zajímavé přírodní útvary a historické památky Středočeského kraje.

Zázemí pro návštěvníky

  • Možnost prohlídek pivovaru s průvodcem
  • Degustace piv přímo z cisteren
  • Pivovarská restaurace s českými specialitami
  • Blízkost turistických tras

Pivovar Všerad svou lokalitou a kvalitními službami tvoří ideální místo pro všechny, kdo chtějí strávit příjemný den plný chutí a nových poznatků.

Reklama

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu