Lázně Mšené

Lázně Mšené, nacházející se v Ústeckém kraji v okrese Litoměřice, jsou skvostem pro milovníky přírody i náročnější klientelu, která touží po prvotřídní péči. Ležící ve výšce 222 metrů nad mořem, lázeňská obec Mšené-lázně nabízí nejen procedury pro zdraví a relaxaci, ale také bohatou historii a kulturní zážitky.

Reklama

Historie a architektura

Historie Lázní Mšené sahá až do 18. století, kdy zde byly objeveny léčivé prameny. Budovy lázní jsou architektonické skvosty, které kombinují historické prvky s moderním vybavením. Návštěvníci mohou obdivovat elegantní architekturu hlavní lázeňské budovy, která je obklopena malebnými parky a lesy.

Lázeňské procedury

V Lázních Mšené je k dispozici široká škála procedur zaměřených na léčbu pohybového aparátu, kožních problémů a dýchacích obtíží. Mezi oblíbené procedury patří hydromasáže, zábaly, fyzioterapie a inhalace. Specialitou lázní jsou lokální prameny minerální vody, které jsou využívány jak ke koupelím, tak k pitným kúrám.

Aktivity a okolí

Okolí Lázní Mšené je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku i nordic walking. Nedaleko lázní se nacházejí přírodní rezervace a chráněná území, která lákají milovníky přírody. Kulturní program lázní zahrnuje koncerty, výstavy a různé společenské akce, které přispívají k bohatému lázeňskému životu.

Ubytování a stravování

Lázně Mšené nabízejí komfortní ubytování ve stylových lázeňských domech a moderních apartmánech. Každý host má možnost vybrat si z několika typů pokojů, které splňují požadavky i té nejnáročnější klientely. Gastronomie lázní je zaměřena na zdravou a vyváženou stravu, a to nejen v lázeňských restauracích, ale i ve specializovaných dietních jídelníčcích, které jsou součástí léčebných programů.

Reklama

Při návštěvě Lázní Mšené nepřehlédněte bohatou nabídku volnočasových aktivit a výletů do okolí. Historická města, jako jsou Litoměřice nebo nedaleký hrad Hazmburk, nabízí příjemné výlety pro celé rodiny.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu