Lázně Aurora

Lázně Aurora se nachází v jihočeském městě Třeboň a patří mezi nejvyhledávanější lázeňské komplexy v České republice. Tento rozsáhlý lázeňský areál je situován přímo na břehu malebného rybníka Svět a nabízí nespočet léčebných procedur, relaxačních aktivit a ubytovacích možností.

Reklama

Historie a tradice

Třeboň je město s dlouhou tradicí lázeňství, sahající až do 19. století. Lázně Aurora byly založeny v roce 1975 a od té doby prošly řadou modernizací, aby nabídly tu nejlepší péči nejen pacientům s pohybovými problémy, ale všem hledajícím odpočinek a relaxaci v krásném přírodním prostředí.

Léčebné procedury

Komplex je známý svými bahenními terapiemi a slatinovými zábaly, které jsou využívány především pro léčbu pohybového aparátu. Nabízí se zde však i další možnosti jako:

  • Hydromasážní koupele
  • Solné jeskyně
  • Inhalace minerálních vod
  • Fyzikální terapie a rehabilitace

Okolní příroda a možnosti vyžití

Lázně Aurora se mohou pochlubit nejen moderními léčebnými zařízeními, ale také nádherným okolím, které láká k procházkám a sportovním aktivitám. Největší atrakcí je zde rybník Svět, ideální pro rybaření, plavání nebo projížďky na loďkách. V blízkosti se nachází také krásný park, který je perfektním místem pro odpočinek a meditaci.

Kultura a památky

Třeboň jako taková nabízí bohaté kulturní vyžití. Město je známé historickým centrem s renesančním zámkem a rozsáhlou sítí rybníků. Mezi nejvýznamnější památky patří Schwarzenberská hrobka nebo zámek Třeboň, kde se pravidelně pořádají kulturní akce a výstavy.

Reklama

Ubytování a stravování

Lázně Aurora jsou nejen o léčbě a relaxaci, ale také o komplexních službách pro hosty. Komplex poskytuje různé typy ubytování, od luxusních apartmánů až po standardní pokoje. Na své si přijdou i gurmáni; lázně disponují několika restauracemi a kavárnami, kde můžete ochutnat jak tradiční českou, tak i mezinárodní kuchyni.

Moderní vybavení a služby

Lázně Aurora neustále modernizují své vybavení a služby, aby odpovídaly nejnovějším trendům v lázeňské péči. Nabízejí například wellness zónu s bazény a saunami, fitness centrum a různé relaxační programy. Hosté mohou využít i kosmetické a kadeřnické služby nebo si dopřát masáže od zkušených terapeutů.

Lázně Aurora v Třeboni jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klid, odpočinek a kvalitní lázeňskou péči v kombinaci s krásnou přírodou a bohatým kulturním dědictvím. Tento lázeňský komplex je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí spojit léčebné procedury s aktivním odpočinkem a kulturním poznáním.

Reklama
Reklama
Reklama
Zavřít reklamu