Zookoutek Resort Svět

V obci Úžice nedaleko Veltrus byl vybudován zookoutek, který láká návštěvníky svou unikátní kombinací přírody a zábavy. Zookoutek Resort Svět se nachází ve Středočeském kraji, konkrétně v okrese Mělník.

Reklama

Co očekávat

Jedinečnost tohoto místa spočívá nejen v různorodosti zvířat, ale i v jeho zaměření na ekologii a ochranu přírody. Návštěvníci mohou vidět řadu domácích i exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhynutím. Resort je vytvořen tak, aby zvířata měla co nejpřirozenější podmínky k životu.

Atrakce pro návštěvníky

Mimo prohlídku zvířat nabízí zookoutek různé interaktivní stanoviště a edukační programy pro děti i dospělé. Děti si mohou vyzkoušet různé aktivity spojené s péčí o zvířata a ekologickými činnostmi.

Vzdělávací programy

Jednou z největších předností resortu jsou vzdělávací programy, které jsou navrženy tak, aby zábavné formou učily návštěvníky o důležitosti ochrany zvířat a životního prostředí. Jedná se o skvělou příležitost pro školní výlety a rodiny s dětmi.

Vybavení a služby

V resortu nechybí ani pohodlí a služby pro návštěvníky. Na místě je dostupné občerstvení, kde si návštěvníci mohou pochutnat na místních specialitách nebo si odpočinout u šálku kávy. Pro ty, kteří plánují delší pobyt, jsou zde připraveny komfortní ubytovací kapacity.

Reklama

Dostupnost

Díky své poloze je Zookoutek Resort Svět snadno dostupný jak veřejnou dopravou, tak osobním autem. Nachází se ve výšce 191 metrů nad mořem, což zajišťuje příjemné ponebí a krásné výhledy do okolní krajiny.

Ať už jste milovníky přírody, hledáte rodinný výlet nebo se chcete dozvědět více o ochraně životního prostředí, Zookoutek Resort Svět je ideální volbou pro vaši další cestu.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu