Žlutá plovárna Malá Skála

Žlutá plovárna Malá Skála je jednou z nejnovějších plováren v České republice, a to v srdci malebného Českého ráje. Tento jedinečný komplex se nachází v Libereckém kraji, konkrétně v okrese Jablonec nad Nisou. Malá Skála, město ležící na Ještědsko-kozákovském hřbetu ve výšce 264 metrů nad mořem, je ideálním místem pro relaxaci i aktivní dovolenou.

Reklama

Okouzlující prostředí Českého ráje

Plovárna je situována v neobyčejně krásném a klidném přírodním prostředí, které láká turisty svou rozmanitostí. Je obklopena zelenými lesy, skálami a vodními toky, což z ní činí perfektní místo pro milovníky přírody. Návštěvníci zde mohou nejen relaxovat u vody, ale také objevovat turistické zajímavosti v okolí.

Turistické atrakce v okolí

V blízkosti plovárny se nalézá několik zajímavých turistických cílů. Mezi nejvýznamnější patří skalní město na Malé Skále a zřícenina hradu Vranov, která nabízí nádherné vyhlídky do okolní krajiny. Milovníci pěší turistiky a cyklisté naleznou v okolí množství značených tras, které je zavedou k historickým a přírodním památkám.

Aktivní odpočinek

Kromě koupání a slunění nabízí Žlutá plovárna návštěvníkům také možnost zapojit se do různých vodních aktivit. Voda je zde čistá a pláže jsou pečlivě udržovány. Návštěvníci si mohou pronajmout lodičky nebo paddleboardy a prozkoumat okolní vodní plochy z jiného úhlu. Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin, jsou připraveny také organizované jízdy na raftech.

Rodinné prostředí

Žlutá plovárna je přátelská k rodinám s dětmi. Pro nejmenší návštěvníky je zde připraveno dětské hřiště, kde se mohou bezpečně vyřádit. Součástí areálu jsou také stánky s občerstvením nabízející nejen klasické plážové občerstvení, ale i speciality z místní kuchyně.

Reklama

Praktické informace

Areál Žluté plovárny je otevřený veřejnosti sezónně, většinou od začátku května do konce září. Návštěvníci mohou využít široké škály služeb, včetně převlékáren, sprch a toalet. Díky dobrému dopravnímu spojení a možnostem parkování je plovárna snadno přístupná jak pro místní, tak pro turisty z větší dálky.

Tato plovárna se rychle stala oblíbeným místem pro místní i návštěvníky z širšího okolí, a to díky své jedinečné poloze a kvalitním službám. Návštěvníci si mohou užít nezapomenutelný den plný relaxace a zábavy uprostřed nádherné přírody Českého ráje.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu