Strašidelný zámek Draxmoor

Strašidelný zámek Draxmoor je fascinující součástí zábavního parku Šikland, který se nachází v malebném regionu Vysočina, nedaleko města Žďár nad Sázavou. Tento ojedinělý zábavní podnik láká návštěvníky z širokého okolí nejen svým unikátním tématem, ale také různorodými atrakcemi, které si zde mohou užít jak děti, tak dospělí.

Reklama

Historie a architektura

Původní zámek byl postaven v raně barokním stylu, což dodává celému místu zvláštní atmosféru. Zámek prošel řadou rekonstrukcí, aby mohl sloužit jako strašidelný dům, přičemž při každé úpravě byl kladen důraz na zachování historických prvků budovy. Interiéry zámku jsou náležitě vybaveny, aby navodily pocit tajemna – najdete tu temné chodby, strašidelné pokoje a pionýry hororových rekvizit.

Atrakce a zážitky

Procházka zámkem

Jedna z hlavních atrakcí je bezpochyby procházka zámkem. Návštěvníci jsou vedeni skrze různé místnosti plné překvapení, kde se setkávají s animatronickými strašidly, zvukovými a světelnými efekty a dalšími prvky, které mají za úkol je patřičně vyděsit.

Program pro děti

I ti nejmenší zde mají co podniknout. Pro ně je připraveno mírně strašidelnější dobrodružství s méně intenzivními efekty, aby si i oni mohli užít návštěvu zámku podle svých možností.

Interaktivní zábava

Kromě tradičních hororových prvků nabízí Draxmoor i řadu interaktivních her a aktivit. Například rébusové místnosti, kde je vaším úkolem vyřešit různé hádanky a úkoly, abyste se dostali dál. To vše v temném a strašidelném prostředí, které maximálně podtrhuje strašidelný zážitek.

Reklama

Další atrakce Šiklandu

Po návštěvě strašidelného zámku se můžete rozhlédnout po okolí a objevovat další atrakce zábavního parku Šikland. Park nabízí rozsáhlé možnosti zábavy, včetně westernového městečka, aqua parku a dalších tematických zón. Celá rodina zde najde něco, co ji zabaví na celý den.

Westernové městečko

Největší westernový areál v České republice, kde na vás čekají kovbojové, indiáni a různé show přímo jako z divokého západu. Toto místo nabízí nejen vizuální zážitek, ale i možnost zapojení se do scének a her, které vás přímo vtáhnou do děje.

Aquapark

Pokud si po návštěvě strašidelného zámku a westernového městečka budete chtít odpočinout, můžete zavítat do aquaparku v areálu. Moderní vodní atrakce a relaxační zóny jsou ideální pro všechny věkové skupiny.

Strašidelný zámek Draxmoor společně s celým zábavním parkem Šikland nabízí nepřeberné množství zážitků pro každého člena rodiny a zajišťuje tak, že se vaše návštěva stane nezapomenutelným zážitkem.

Reklama

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu