Šiklův mlýn (Šikland)

Šiklův mlýn, známý také jako Šikland, je jedinečným zábavním centrem v srdci České republiky. Nachází se v okrese Žďár nad Sázavou v kraji Vysočina a je nejoblíbenějším prázdninovým cílem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro nadšence westernových a dobrodružných zážitků. Tento komplex je rozdělen do čtyř různých tematických areálů, které nabízejí širokou škálu aktivit a atrakcí.

Reklama

Westernové městečko

Středobodem Šiklandu je Westernové městečko, které vás přenese zpět do časů divokého západu. Návštěvníci si mohou užít autentické westernové show, kovbojské přestřelky, tanec country, ale také si vyzkoušet jízdu na koni nebo střelbu z luku. Celý areál je stylizovaný do dobového prostředí, což zaručuje nefalšovaný zážitek pro všechny generace.

Indiánská vesnice

Nedaleko Westernového městečka se nachází Indiánská vesnice. Toto místo nabízí jedinečnou příležitost nahlédnout do života původních amerických obyvatel. Ve vesnici můžete vidět tradiční teepee, ukázky indiánského řemesla a zúčastnit se různých workshopů, kde se naučíte třeba vyrábět šípy nebo tpát na bubny.

Gastronomie a ubytování

Šikland se také pyšní širokou nabídkou gastronomických zážitků. V areálu naleznete stylové saloony a restaurace, kde si můžete vychutnat tradiční česká i westernová jídla. Kromě toho nabízí Šiklův mlýn i možnosti ubytování, od pohodlných hotelových pokojů po stylové chatky a táborová místa, takže zážitek může být opravdu autentický.

Adventure golf

Další oblíbenou atrakcí je Adventure golf. Tento 18-jamkový minigolfový hřiště je skvělé pro rodinnou zábavu či soutěžení mezi přáteli. Hřiště je tematicky navrženo a má zajímavé překážky, které testují vaše dovednosti a zároveň poskytují spoustu zábavy.

Reklama

Offroad a adrenalinové zážitky

Pro ty, kteří hledají více adrenalinové zážitky, je tu i offroad centrum. Můžete si vyzkoušet jízdu terénními vozy, motokárami nebo čtyřkolkami. Speciální dráhy jsou navrženy tak, aby poskytovaly jak začátečníkům, tak pokročilým řidičům nezapomenutelný zážitek.

Šikland tak nabízí komplexní propojení zábavy, vzdělávání a relaxace, což z něj činí unikátní destinaci, kterou nelze vynechat. Ať už jste příznivci westernů, dobrodružství nebo hledáte místo pro rodinnou dovolenou, Šiklův mlýn vám nabídne vše, co potřebujete.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu