Rekreační areál Žlutá plovárna

Sportovně-rekreační areál Žlutá plovárna na Malé Skále nabízí ideální prostředí pro strávení příjemného letního odpoledne s rodinou či kamarády. Nachází se v Libereckém kraji, konkrétně v okrese Jablonec nad Nisou. Tento areál je dobře dostupný a nabízí široký sortiment aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Reklama

Aktivity a zábava

Žlutá plovárna nadchne milovníky vodních sportů i ty, kdo hledají odpočinek. V areálu najdete:

  • Koupaliště se skvělými podmínkami pro plavání a relaxaci u vody.
  • Aquapark vybavený tobogány a dalšími vodními atrakcemi, které zabaví děti i dospělé.
  • Půjčovnu koloběžek pro ty, kdo chtějí prozkoumat okolní krajinu na dvou kolech.

Kromě vodních aktivit jsou zde i další sportovní možnosti. Lanový park a lezecké stěny jsou skvělými variantami pro ty, kdo touží po dobrodružství a adrenalinových zážitcích. Pro rodiny s dětmi je zde dětské hřiště vybavené moderními hracími prvky, které zajistí nezapomenutelnou zábavu.

Okolní příroda

Areál leží v malebné krajině Ještědsko-kozákovského hřbetu, což z něj dělá ideální místo pro milovníky přírody. Malá Skála je obklopena bohatou přírodní scenérií, která nabízí skvělé příležitosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. V blízkosti se nachází řeka Jizera, ideální pro kanoistiku a další vodní sporty.

Historické a kulturní zajímavosti

V okolí areálu se nachází i několik historických a kulturních památek. Můžete navštívit slavný hrad Frydstejn nebo si prohlédnout starobylé skalní město Suché skály. Město Malá Skála je známé svou bohatou historií a malebnou krajinou, což z něj činí vyhledávaný cíl turistů.

Reklama

Praktické informace

Rekreační areál Žlutá plovárna je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Nabízí parkování pro návštěvníky a různé stánky s občerstvením. V blízkosti se nachází několik restaurací a kaváren, kde si můžete dopřát vydatný oběd nebo osvěžující drink.

Pro více informací a rezervace aktivit můžete navštívit oficiální stránky areálu.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu