Pivovar Energon (Nový Rybník)

Pivovar Energon je součástí školicího a sportovního střediska firmy Energon s.r.o., které se nachází v těsné blízkosti malebného Nového rybníka, nedaleko Dobříše. Tento areál se pyšní nejen krásnou přírodou, ale i zajímavou historií a moderními službami.

Reklama

Historie a transformace

Centrální stavbou areálu je bývalá pila, která byla v roce 2013 proměněna na moderní penzion s restaurací a minipivovarem. Tato přeměna přinesla nejen nový život staré budovy, ale i atraktivní turistické a kulturní centrum pro návštěvníky z celého Středočeského kraje.

Poloha a okolí

Pivovar Energon je situován v klidné oblasti Středočeské pahorkatiny, konkrétně v okresu Příbram, a nachází se ve výšce 396 metrů nad mořem. Blízkost přírodních krás, jako je Nový rybník, poskytuje ideální prostředí pro relaxaci a aktivní odpočinek. V okolí můžete najít různé turistické trasy a cyklostezky, které vedou k dalším zajímavostem tohoto regionu.

Moderní vybavení a služby

Minipivovar v rámci areálu nabízí turistům jedinečnou příležitost ochutnat místní pivní speciality, které jsou vařené přímo zde. Restaurace pak láká na čerstvé a lokální suroviny, čímž si získává přízeň nejen ubytovaných hostů, ale i jednodenních výletníků.

Sportovní a školicí středisko

Kromě pivovaru a restauračních služeb je zde i školicí a sportovní středisko, které poskytuje širokou škálu aktivit pro jednotlivce i skupiny. Návštěvníci mohou využít sportoviště, zúčastnit se organizovaných školení nebo workshopů, což je ideální pro firemní teambuilding nebo osobní rozvoj.

Reklama

Atrakce v okolí

Nedaleká Dobříš nabízí další nádherné kulturní památky, jako je zámek Dobříš, kde lze obdivovat krásné zahrady a historické interiéry. Rovněž je možné navštívit nedaleké město Příbram, které je bohaté na historii a nabízí mnoho muzeí a památek.

Pivovar Energon je tedy ideálním místem, kde lze spojit lásku k přírodě, historii a dobrému jídlu a pití. Návštěvníci si mohou užít nezapomenutelné chvíle v příjemném a klidném prostředí.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu