Moravskotřebovský Aquapark – Moravská Třebová

Moravskotřebovský aquapark vznikal, podobně jako mnohé jiné moderní aquaparky, postupnou rekonstrukcí bývalého koupaliště. Výstavba sportovního a relaxačního komplexu za 62 miliony korun se vydařila, a dnes je tato zóna oblíbeným místem nejen mezi místními obyvateli, ale také mezi návštěvníky z různých koutů republiky.

Reklama

Akční vodní svět

Aquapark nabízí širokou škálu vodních atrakcí, které nadchnou děti i dospělé. Můžete si užít jízdy na tobogánech různé náročnosti nebo se nechat unášet na vlnách v bazénu s umělým vlnobitím. Pro menší návštěvníky je zde dětský bazén s vodními hříbky a skluzavkami. Speciální relaxační zóna s vířivkami je ideální pro ty, kteří chtějí po náročném dni nasbírat novou energii.

Sportovní možnosti

Sportovci a milovníci plavání ocení možnost trénovat ve 25metrovém plaveckém bazénu. A pokud vám nestačí jen vodní radovánky, čekají na vás beachvolejbalová hřiště a multifunkční sportovní areál, kde si můžete zahrát fotbal nebo basketbal. Celý areál je bezbariérový, takže je přístupný i pro handicapované návštěvníky.

Relaxace a pohoda

Jedním z hlavních lákadel je wellness centrum s bohatou nabídkou procedur. Od tradičních saun přes parní lázně až po moderní masážní služby. Relaxační zóna je vybavena pohodlnými lehátky a příjemným prostředím, které zaručuje klid a pohodu. K dispozici jsou také speciální wellness balíčky, které lze zakoupit na místě.

Občerstvení a služby

V areálu aquaparku najdete také několik možností občerstvení, od rychlého občerstvení až po restauraci s pestrou nabídkou jídel. Navíc zde funguje i letní zahrádka, kde si můžete dopřát osvěžující nápoje a pochutiny pod širým nebem. Pro návštěvníky je připraven i dostatečně prostorný parkovací dům s kapacitou pro desítky vozidel.

Reklama

Zázemí a praktičnost

Moravskotřebovský aquapark se nachází v krajině Pardubického kraje, v malebném okrese Svitavy. Okolí nabízí mnoho dalších turistických zajímavostí, které stojí za to objevit při vaší návštěvě. K dispozici jsou moderně vybavené šatny a sprchy, které zajišťují maximální komfort pro všechny návštěvníky. Bezpečnost je zde na prvním místě, a tak je aquapark nepřetržitě monitorován a hlídán plavčíky s dlouholetou praxí.

Celkově tento aquapark představuje ideální výletní cíl pro rodiny, sportovce i páry hledající místo k odpočinku. Přijďte a přesvědčte se o jeho kvalitách sami!

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu