Farmapark u Toma

Farmapark u Toma leží jen pár kilometrů od Plzně a byl otevřen v říjnu 2021. Na návštěvníky tu čeká spousta zvířátek, zábava a poznání. Farmapark u Toma nabízí projížďky na ponících, komentované krmení i prohlídky farmaparku na míru pro skupiny.

Reklama

Co vše můžete v Farmaparku u Toma zažít?

Farmapark u Toma, nacházející se v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji, není jen místem pro pasivní pozorování. Nabízí interaktivní zážitky pro celou rodinu. Děti i dospělí si mohou užít projížďky na ponících a při nich objevovat krásy Plzeňské pahorkatiny.

Interaktivní aktivity

Projížďky na ponících: Malí návštěvníci si zamilují projížďky na milých ponících, kde se nejen svezou, ale i něco přiučí o těchto krásných zvířatech.

Komentované krmení: Prohlídky s odborným výkladem jsou skvělou příležitostí dozvědět se více o zdejších chovancích. Zkušení průvodci vám vysvětlí, co zvířata jedí, jak se o ně starají a mnoho dalšího.

Prohlídky na míru: Skupiny si mohou objednat speciální prohlídky, které jsou přizpůsobeny konkrétním zájmům. Pro školy a organizované skupiny se připravují i edukační programy.

Reklama

Fauna farmaparku

V Farmaparku u Toma se můžete setkat s širokou škálou zvířat, od domácích mazlíčků po méně běžné druhy. Zdejší zvířata jsou chována v podmínkách, které jim zajišťují komfort a pohodu, což je patrné na jejich zjevně radostném chování.

Lokace a přístupnost

Farmapark u Toma se těší výhodné poloze nedaleko Plzně, díky čemuž je snadno dostupný jak pro místní, tak pro výletníky z jiných částí republiky. Skvělá dopravní dostupnost zajišťuje, že vaši návštěvu nebudou komplikace.

Další zajímavosti

Návštěva farmaparku může být skvělým celodenním výletem. Okolní Plzeňská pahorkatina nabízí další turistické atrakce a možnosti pro pěší túry nebo cyklovýlety. Ve výšce 430 m n.m. si můžete užít krásné výhledy na krajinu a pocit uvolnění v přírodě.

Reklama
Reklama
Reklama
Zavřít reklamu