Aquasvět (aquapark) Chomutov

Aquasvět Chomutov je moderní sportovní a rekreační areál nacházející se v klidné městské části Zadní Vinohrady, jen pár kroků od známého Kamencového jezera. Areál je součástí širšího sportovně a kulturně společenského komplexu Nový Chomutov, který je hojně navštěvován jak místními obyvateli, tak turisty.

Reklama

Atraktivní atrakce pro malé i velké

Aquasvět Chomutov nabízí široké spektrum vodních atrakcí a sportovních aktivit, které uspokojí návštěvníky všech věkových kategorií. Návštěvníci se mohou těšit na několik bazénů, tobogány, divokou řeku a dokonce i termální lázně. Pro nejmenší je připraven dětský bazén s mini tobogány a dalšími hravými prvky, které zajistí hodiny zábavy.

Relaxace a wellness

Pro ty, kdo hledají spíše relaxaci, je k dispozici moderní wellness s řadou služeb, včetně sauny, whirlpoolu a masáží. Posedět můžete i v relaxační zóně, kde zapomenete na všední starosti a dokonale si odpočinete.

Sportovní vyžití

Sportovně založené návštěvníky jistě potěší rozlehlý plavecký bazén, který je vhodný pro trénink i volné plavání. Součástí areálu je také fitness centrum, kde si můžete zacvičit na moderních posilovacích strojích nebo se zúčastnit skupinových cvičení jako je jóga nebo aerobik.

Občerstvení a pohodlí

V areálu nechybí ani možnosti občerstvení, od rychlého občerstvení po kavárnu, kde můžete posedět u kávy a dortíku. Pro maximální pohodlí návštěvníků je zde dostatek šaten, sprch a také bezbariérový přístup. Areál je tak skvěle připraven na rodiny s malými dětmi i osoby se sníženou pohyblivostí.

Reklama

Okolí a dostupnost

Aquasvět Chomutov je snadno dostupný jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. K dispozici je velké parkoviště přímo u areálu. Blízkost krásného Kamencového jezera nabízí možnost příjemné procházky nebo posezení u vody po dni stráveném v aquaparku. V okolí naleznete také množství dalších sportovních a kulturních aktivit, takže si každý návštěvník přijde na své.

Přijďte strávit nezapomenutelné chvíle v Aquasvětě Chomutov, kde na vás čeká kombinace zábavy, relaxace a sportu v moderním prostředí, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu