Aquapark Vyškov

Aquapark Vyškov je ideálním místem pro rodiny, přátele a všechny, kdo hledají osvěžení a zábavu. Tento moderní vodní svět se nachází v Jihomoravském kraji poblíž Vyškova.

Reklama

Výbava a atrakce

Aquapark disponuje pestrou škálou atrakcí. Pro milovníky adrenalinu je zde několik tobogánů různé délky a obtížnosti. Jeden z nejoblíbenějších je červený tobogán, který nabízí rychlé a prudké zatáčky. Naopak pro rodiny s malými dětmi je k dispozici mělký dětský bazén se skluzavkami a hrami, kde mohou děti bezpečně řádit.

Relaxace a odpočinek

Kromě adrenalinu nabízejících atrakcí má aquapark také relaxační oblasti. Pro chvíle klidu je ideální wellnes zóna s horkými vířivkami nebo saunový svět, kde se můžete uvolnit v několika různých typech saun, včetně finské a parní sauny. Naproti tomu pro ty, kdo milují sport a pohyb, je zde plavecký bazén s několika dráhami, ideální jak pro rekreační, tak i výkonnostní plavce.

Sezónní nabídky a akce

Aquapark Vyškov je známý tím, že pravidelně pořádá různé akce, které přitahují návštěvníky všech věkových kategorií. V letních měsících je populární například “Noc magických světel”, kdy se bazény a okolí dekorují světly a vytváří tak kouzelnou atmosféru. V zimě se zase můžete těšit na tematické dny, kdy se celé zařízení promění podle aktuální sezóny.

Gastronomie a občerstvení

Návštěvníkům je k dispozici také několik stánků s rychlým občerstvením a restaurace, kde si můžete vychutnat různé pokrmy, od lehkých salátů až po syté obědy. Je zajištěno, aby si na své přišli milovníci tradiční české kuchyně i ti, kteří preferují mezinárodní varianty.

Reklama

Aquapark Vyškov je snadno dostupný jak autem, tak i veřejnou dopravou. Parkování je zajištěno na přilehlém parkovišti, které má dostatek míst pro všechny návštěvníky, takže nemusíte mít obavy, že byste nenašli místo k zaparkování.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu