Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště je dynamickou součástí nově vybudovaného sportovně-rekreačního městského areálu, který nabízí široké spektrum moderních vodních atrakcí a zařízení. Tento aquapark se nachází ve Zlínském kraji a přitahuje návštěvníky nejen z okresu Uherské Hradiště, ale i ze vzdálenějších oblastí.

Reklama

Vodní atrakce a možnosti zábavy

Jedním z hlavních lákadel aquaparku je nejdelší tobogán v České republice, který měří úctyhodných 186 metrů. Pokud máte raději kratší a intenzivnější zážitky, jistě oceníte i druhý, kratší tobogán o délce 140 metrů. Oba tobogány jsou navrženy tak, aby poskytly maximální adrenalinový zážitek pro všechny věkové kategorie.

Další vybavení a služby aquaparku

Kromě adrenalinových tobogánů nabízí aquapark Uherské Hradiště také několik bazénů s vyhřívanou vodou, což zajišťuje pohodlí i během chladnějších dnů. Pro ty, kdo hledají relaxaci, je k dispozici wellness zóna s různými saunami, vířivkami a relaxačními místnostmi.

Sportovně-rekreační městský areál

Areál kolem aquaparku je vybaven dalšími sportovními zařízeními, což ho činí ideálním místem pro rodinné výlety a aktivní trávení volného času. Návštěvníci mohou kromě koupání využít také víceúčelová hřiště, posilovnu a cyklostezky, které vedou kolem malebné krajiny Uherského Hradiště.

Praktické informace a dostupnost

Aquapark je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou. Parkoviště je prostorné a dobře organizované, aby pojalo velký počet návštěvníků, zejména v letních měsících. Areál nabízí i několik restaurací a občerstvovacích stánků, kde si můžete pochutnat na různých gastronomických specialitách.

Reklama

Aquapark Uherské Hradiště se stává stále populárnějším cílem pro turisty, kteří hledají kombinaci zábavy, adrenalinu a relaxace. Je to ideální místo pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří chtějí strávit den plný vodních radovánek a sportovních aktivit.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu