Aquapark Kuřim

Doslova vodní ráj na Vás čeká ve městě Kuřim, jen několik kilometrů od Brna. Na ploše 4 tisíce čtverečních metrů tu najdete venkovní bazén, sportovní hřiště, travnatou plochu pro rekreaci a vnitřní areál s vodními atrakcemi a plaveckým bazénem.

Reklama

Vnitřní areál

Interiérová část aquaparku nabízí návštěvníkům pestrou škálu atrakcí. Plavecký bazén s osmi dráhami je ideální jak pro kondiční plavání, tak pro tréninky. Kromě plaveckého bazénu zde naleznete dětský bazén s tobogánem a dalšími vodními atrakcemi, které zaručí zábavu malým návštěvníkům. Turisté si mohou vychutnat i relaxační zónu s vířivkami a saunovým světem.

Wellness a relaxace

Pro ty, kteří hledají odpočinek, je zde připraven wellness areál. Tento prostor zahrnuje několik typů saun, včetně finské, parní a infračervené sauny. Návštěvníci si mohou dopřát masáže a další wellness procedury. Celý relaxační zážitek doplňuje příjemné posezení v odpočívárně.

Venkovní areál

Během letních měsíců láká venkovní část aquaparku k opalování a zábavě pod širým nebem. Velký venkovní bazén poskytuje dostatek prostoru pro plavání i vodní hry. Sportovci ocení možnost zahrát si plážový volejbal na speciálním hřišti.

Travnaté plochy

Travnaté rekreační plochy jsou ideální pro pikniky a odpočinek. Můžete si zde rozprostřít deku a relaxovat s rodinou či přáteli. Pokud máte rádi aktivitu mimo vodu, najdete tu i několik dalších sportovních možností.

Reklama

Speciální akce a služby

Aquapark Kuřim pravidelně pořádá různé tematické akce, které zvyšují atraktivitu návštěvy. Od aquazorbingových soutěží pro děti po noční plavání s živou hudbou. Personál aquaparku se pečlivě stará o to, aby každá návštěva byla výjimečná a nezapomenutelná.

Navíc je zde možnost uspořádat soukromé oslavy nebo firemní akce. Pro tyto účely je k dispozici speciální salonek s veškerým potřebným vybavením.

Tipy pro návštěvníky

Návštěvníci by si měli přibalit nejen plavky a ručníky, ale i neklouzavé boty pro pohodlný pohyb v areálu. Doporučuje se přijít brzy ráno, aby si mohli vychutnat všechny atrakce bez dlouhého čekání.

Aquapark Kuřim je skvělým místem pro rodinné výlety, sportovní aktivity i relaxaci. Přijďte a objevte tento vodní ráj sami!

Reklama

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu