Aquapark Kladno

Aquapark Kladno je součástí rozsáhlého sportovně rekreačního komplexu, který se nachází na západním okraji města. Toto moderní zařízení se nachází ve velmi příjemném prostředí lesoparku Lapák, což zajišťuje návštěvníkům relaxaci a rodinnou zábavu na čerstvém vzduchu.

Reklama

Široké možnosti pro sport i zábavu

Komplex nabízí širokou škálu sportovišť a rekreačních zařízení. Naleznete zde atletický stadion, fotbalový stadion, tenisové kurty, hokejbalovou arénu a hokejový stadion. Pro cyklisty a bruslaře je k dispozici cyklostezka i in-line dráha. Děti i dospělí ocení trampolínový park a venkovní hřiště. Sportovní hala a letní koupaliště poskytují další možnosti vyžití včetně plavání a vodních her.

Atraktivní vodní svět

Samotný aquapark láká návštěvníky nejen moderními bazény, ale také řadou atrakcí pro všechny věkové kategorie. V areálu je několik tobogánů a skluzavek, které se postarají o vzrušující zážitky. Pro ty nejmenší je zde dětský bazén se zábavnými prvky. Milovníci relaxace si mohou vychutnat vířivky a saunový svět, který nabízí několik druhů saun a relaxačních místností.

Relaxace v přírodě

Areál aquaparku je posazen do klidného lesoparku Lapák, což vytváří ideální kombinaci pro fyzickou aktivitu a odpočinek. Při návštěvě můžete nasávat klid a pohodu přírodního prostředí, a zároveň mít na dosah různé sportovní vyžití.

Rodinné a skupinové aktivity

Aquapark Kladno je místem, které poskytuje výborné podmínky pro rodiny s dětmi, ale je také skvělým místem pro skupinové aktivity, jako jsou školní výlety, sportovní soustředění nebo firemní teambuilding. Je zde možnost pronájmu prostorů pro soukromé akce a oslavy.

Reklama

Blízké sportovní areály

Vedle aquaparku se nachází i další sportoviště, mezi než patří moderní atletický stadion, fotbalový stadion a nově vybudovaná hokejová hala. Pokud máte zájem o méně obvyklé sporty, můžete vyzkoušet hokejbalovou arénu nebo trampolínový park. V letních měsících je oblíbené také venkovní koupaliště s možností plavání a opalování.

Aquapark Kladno je místem, které nabízí nejen vodní zábavu, ale i širokou škálu dalších aktivit, jež činí toto místo ideálním pro celodenní výlety a trávení volného času.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu