Aquapark Jičín

Město Jičín, ležící v malebném Královéhradeckém kraji, je známo nejen svou bohatou historií, ale i moderními atrakcemi. Jedním z nich je právě Aquapark Jičín, který byl vybudován ve zdejším sportovním areálu. Toto moderní aquacentrum přitahuje návštěvníky z celého regionu, a to díky svým špičkovým zařízením a široké nabídce aktivit.

Reklama

Bazény a atrakce

Jednou z hlavních atrakcí aquaparku je téměř stometrový tobogán, na který se těší zejména děti, ale i dospělí. Kromě toho zde najdete několik bazénů, včetně plaveckého bazénu určeného pro ty, kteří si chtějí zaplavat a posílit své tělo. Pro děti je zde speciální dětský bazén s mělkou vodou a hracími prvky.

Wellness a relaxace

Pro ty, kteří hledají spíše odpočinek a relaxaci, je zde rozsáhlé wellness centrum. To zahrnuje saunu, páru a masážní bazény, kde si můžete odpočinout po dlouhém dni plném aktivit. Navíc lze využít také masérských služeb, které jsou ideální pro regeneraci po sportovních výkonech.

Sportovní a rekreační vybavení

Aquapark Jičín se nachází v rámci komplexního sportovního areálu, který nabízí i další možnosti aktivního vyžití. V blízkosti aquacentra najdete tenisové kurty, fotbalové hřiště a víceúčelové sportoviště. To umožňuje návštěvníkům kombinovat různé sportovní aktivity v jednom dni.

Občerstvení a restaurace

Po osvěžení v bazénech a relaxaci ve wellness centru si můžete dopřát něco dobrého k snědku v místní restauraci. Nabídka občerstvení zahrnuje zdravé pokrmy i rychlé občerstvení, takže zde najdete něco pro každého. Pro rodiče s malými dětmi je zde dokonce i dětský koutek, kde se vaši nejmenší zabaví, zatímco si vy vychutnáte oběd nebo kávu.

Reklama

Tipy na výlet v okolí

Pokud plánujete delší pobyt v Jičíně, určitě stojí za to prozkoumat i okolní přírodní a historické památky. V blízkosti aquaparku se nachází například Prachovské skály, které nabízejí úchvatné výhledy a jsou ideální pro milovníky turistiky. Dále můžete navštívit i pohádkový zámek Kost nebo romantický hrad Trosky.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu