Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně je senzační destinací pro každého, kdo hledá dokonalý mix zábavy a relaxace. Tento rozlehlý vodní svět se nachází v Karlovarském kraji, konkrétně v okrese Cheb, což je region bohatý na termální prameny a lázeňskou tradici.

Reklama

Venkovní areál

V letních měsících přitahuje návštěvníky především rozsáhlý venkovní areál. Za zeleně lemovanými bazény a množstvím slunečníků se skrývá skutečný vodní ráj. K dispozici jsou různé typy bazénů, od mělkých dětských, kde si malí návštěvníci mohou bezpečně hrát, až po hluboké, vhodné pro plavání či hry ve vodě. K tomu všemu patří také spousta skluzavek a tobogánů, které poskytují nezapomenutelné zážitky.

Vnitřní areál

Neméně atraktivní je i vnitřní část Aquafora, která návštěvníkům nabízí možnost relaxace i v zimních měsících. Moderně vybavené prostory zahrnují vyhřívané bazény s různými tryskami a masážními stanovišti, která se postarají o maximální pohodlí. Pro milovníky wellness jsou k dispozici sauny a parní lázně, kde si lze dopřát dokonale uvolňující chvíle.

Speciální akce a programy

Aquaforum není jen o vodních radovánkách; pravidelně zde probíhají různé akce a speciální programy. Například dětský den, kdy jsou připraveny různé soutěže a hry pro nejmladší návštěvníky, nebo večery s živou hudbou a tematickými představeními. Díky těmto aktivitám je návštěva Aquafora vždy něčím o něco více než jen běžným dnem v aquaparku.

Okolní nabídky a atrakce

Františkovy Lázně samotné jsou impozantním lázeňským městečkem s bohatou historií. Po návštěvě Aquafora se můžete procházet okouzlujícími kolonádami, obdivovat architekturu lázeňských domů nebo si dopřát procházku v lázeňském parku plném květin a soch. Vychutnejte si i místní lázeňské oplatky a minerální vody, které jsou pro tuto oblast typické.

Reklama

Aquaforum Františkovy Lázně je jediný svého druhu, nabízí kombinaci tradičních lázeňských hodnot a moderní zábavy, čímž je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce hledající odpočinek a dobrodružství.

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu