Metastasio – koncert Jaroslavického zámku (Hudební festival Znojmo 2024)

Metastasio – koncert Jaroslavického zámku (Hudební festival Znojmo 2024)
Foto: znojmoregion.cz

V letošním ročníku Hudebního festivalu Znojmo bude Pietro Metastasio, věhlasný barokní italský spisovatel, operní libretista a dvorní císařský básník, jehož životní kroky směřovaly i na šlechtická sídla na jižní Moravě, oslaven českou operní hvězdou Dagmar Šaškovou v doprovodu špičkových hudebníků. Průvodní slovo přednese známá česká herečka a zpěvačka Barbora Kodetová Šporclová. Koncert proběhne v prostorách zámku Jaroslavice, které se veřejnosti otevírají jen výjimečně.

Reklama

Pro zájemce se zakoupenými vstupenkami na koncert bude připravena společná autobusová doprava ze Znojma do Jaroslavic a zpět. Odjezd v 17:30 hod. z autobusové zastávky u Městského divadla Znojmo. Po koncertu příjezd na stejné místo.

Mezinárodní Hudební festival Znojmo přinese v roce 2024 už podvacáté do Znojma a jeho okolí (včetně rakouského příhraničí) mistrovskou hudbu domácích i zahraničních interpretů, jejichž koncerty již tradičně doprovázejí kvalitní vína ze Znojemské vinařské podoblasti. Letošním tématem je “Hudba a vítězství”. Těšit se můžete v termínu 10.–28. července 2024 na více než 30 koncertů, představení a doprovodných kulturních akcí ve Znojmě i jeho okolí. 

Předprodej vstupenek zde: www.hudbaznojmo.cz/program-vstupenky 

https://www.hudbaznojmo.cz 

Reklama

https://www.facebook.com/hudbaznojmo

Reklama

Zdroj: znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu