Znojemský Majáles

Znojemský Majáles
Foto: www.znojmoregion.cz

Každoroční studentská oslava oživí ulice Znojma opět první květnový pátek a tradičně přinese i soutěž o královnu a krále Majálesu. Kandidáti se utkají v různých disciplínách a hodnotit je letos nově nebudou zástupci z řad učitelů, ale nezávislá porota.

Reklama

Majáles zahájí velkolepě pojatý průvod studentů jednotlivých středních škol (a jedné vysoké) historickým centrem města. Jeho trasa povede od zimního stadionu, kolem finančního úřadu do horního parku na nám. Komenského. Dále projde středním parkem na ulici Pontassievskou, kolem střední školy GPOA, na ulici Zámečnickou, dále přes Masarykovo náměstí, ulici Zelenářskou, přes Václavské náměstí až do cíle na hlavní scénu Horního náměstí.

Hudební program se letos ponese v žánrech rapp a RnB. Představí se nový objev roku Českého slavíka a nejposlouchanější interpret Spotify za rok 2022, zpěvák s moldavskými kořeny známý jako CALIN. V tandemu pak neméně výrazný rapper STEIN27, GLEB ZOO, kapela ATD BAND, taneční skupina MIGHTY SHAKE a CSB (Crazy Steps Breakers).

Programem provedou moderátoři Láďa Koubek a Šimon Král. Vstup je volný a podrobný program naleznete na webu Znojemské Besedy nebo na Facebooku.

https://www.znojemskabeseda.cz 

Reklama

https://www.facebook.com/ZnojemskaBeseda 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu