Wille & The Bandits (JazzFest Znojmo)

Wille & The Bandits (JazzFest Znojmo)
Foto: www.znojmoregion.cz

Sklep penzionu U Císaře Zikmunda v historickém centru Znojma bude hostit další z špičkových koncertů 16. ročníku hudebního festivalu JazzFest Znojmo. Od 19 hod. přivítá britskou kapelu, která hraje řadu různých žánrů napříč blues, rockem, latinou a folkem.

Reklama

Wille and The Bandits vznikli v roce 2010 v Cornwallu ve Velké Británii. Inspirují se různými umělci, jako jsou Pearl Jam, Ben Harper nebo Jimi Hendrix. Kapela hrála na festivalech jako je jako Glastonbury, Isle of Wight, Greenman, Shambala a Greenbelt. Skupina byla podle BBC Radio 1 uvedena v první desítce kapel, které musíte vidět a slyšet na Glastonbury 2014. V letech 2014 a 2015 se Wille a The Bandits objevili jako headlineři na několika koncertech v Německu, Švýcarsku, Holandsku, Francii, Belgii, Itálii, Polsku a Rakousku. Skupina vystupovala i ve známé německé televizní show Rockpalast. K dnešnímu dni vydala 5 studiových alb a 1 živé album.

Vinař koncertu: Vinařství Špalek.

Pod hlavičkou sloganu “WINE GOES TO JAZZ” Znojmo opět hostí špičkovou jazzovou hudbu a světové jazzmany. Program 16. ročníku festivalu plného kvalitního jazzu i vína odstartuje 17. ledna a poběží až do 19. března 2024.

https://www.jazzfestznojmo.cz 

Reklama

https://www.facebook.com/hudbaznojmo 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu