V´RUN OFF´ PARK se slevou

V´RUN OFF´ PARK se slevou
Foto: www.znojmoregion.cz

Také rodinný V´RUN OFF´ PARK ve Vranově nad Dyjí, umístěný jen kousek nad atraktivním barokním Vranovským zámkem, se přidává k zahájení projektu VRANOVSKÁ PŘEHRADA 90. U příležitosti 90. výročí dostavby Vodní nádrže Vranov – nejoblíbenější místo pro letní dovolenou u vody na Znojemsku – nabízí v uvedených dnech vstup se slevou 15 %.

Reklama

Bývalý zámecký statek se v létě 2021 proměnil z opuštěné a zdevastované ruiny v rozlehlý zábavní areál pro celou rodinu. Na ploše 30.000 m2 nabízí nejrůznější herní aktivity nápaditě spojené s tématikou venkovského hospodářství. Smyslem areálu totiž není jen pohyb a zábava na čerstvém vzduchu, ale i ponaučení. Všechny stylové atrakce jsou inspirovány právě přírodou a životem na venkově. Děti si tu rozvíjejí motorické schopnosti a formou her poznávají základy mechaniky či fyzikální zákony.

Součástí areálu je i velké 3D bludiště v korunách stromů, vodní svět i stylové občerstvení. A tak zatímco Vaše děti řádí na dřevěných průlezkách, užívají si vodní atrakce, budují velkolepá díla v obřím pískovišti, závodí ve šlapacích kárách či rozvíjejí své motorické schopnosti a vědomosti o přírodě, Vy si zde můžete v klidu vychutnat kávu a domácí zákusky, a přitom si odpočinout při pohledu na krásnou vranovskou přírodu. 

https://www.vrunoffpark.cz 

https://www.facebook.com/vrunoffpark 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu