Toulky vinicemi Šatova

Toulky vinicemi Šatova
Foto: www.znojmoregion.cz

Další ročník oblíbené vinařsko-turistické akce vás zavede do Šatovských vinohradů, tentokrát na pravém břehu potoka Daníž. Od 13 hod. vás čeká vycházka šatovskými vinohrady s degustačními stánky téměř na každém kroku. Asi 5 km dlouhá trasa povede kolem viničních tratí U Bunkru a Peklo, a budete mít možnost na ní ochutnat vína z 15 vinařství. Když u každého vinaře po trase ochutnáte alespoň 1 vzorek, dostanete razítko do vinného pasu (získáte společně s mapkou u vstupu) a pokud se vám podaří nasbírat všechna razítka, můžete ho vhodit do krabice na sběrném místě (u bunkru u prodeje vín) a zúčastnit se tak slosování.

Reklama

Trasu si budete moci projít od 13 do 19 hod. (prodej vstupenek jen do 17 hod.). V 19 hod. pak vypukne u bunkru (Areál čs. opevnění a železné opony v Šatově) afterparty se skupinou Sklep bojs. U bunkru si během odpoledne budete moci dát i výběrovou kávu, jídlo od šatovských hasičů a od 16 hod. se tu budete moci kochat historickými vozy, kterými se jejich majitelé přijedou pochlubit. Ve 21 hod. proběhne losování vinných pasů.

Vstupné na akci je 150 Kč (v ceně je mapka, vinný pas na sbírání razítek a sklenička) – k zakoupení bude na zastávce č. 1 Vinařství u Svobodů. 

https://www.facebook.com/events/619475046361786 

https://www.vinarisatov.cz 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu