Svatomartinský pobytový a gurmánský balíček U Tesařů II.

Svatomartinský pobytový a gurmánský balíček U Tesařů II.
Foto: www.znojmoregion.cz

Užijte si gastronomické svatomartinské zážitky s propečenou husičkou, mladými víny i oceňovaným pivem a spojte je s ubytováním v centru Bítova, odkud budete mít Vranovskou přehradu a okolní krásnou přírodu na dosah. Speciální pobytový a gastronomický balíček nabízí rodinná Restaurace a penzion U Tesařů společně se sesterským Hasičským pivovarem Bítov.

Reklama

Balíček zahrnuje ubytování v Penzionu U Tesařů na 2 noci (10.–12. 11. anebo 17.-19. 11. 2023) a k tomu kompletní Svatomartinské husí menu v Restauraci U Tesařů, doplněné ochutnávku mladých vín z Vinařství Líbal i komentovanou prohlídku sousedního Hasičského pivovaru Bítov s degustací. Zdejší řemeslné pivo Tesák získalo řadu odborných ocenění i certifikační značku Regionální produkt Znojemska.

Svatomartinské menu se skládá z polévky: husí vývar s knedlíčky a droby; hlavního chodu: 1/4 pečené husy s bílým i červeným zelím a houskovým i bramborovým knedlíkem; a makového Martinského rohlíčku jako dezertu. Toto menu bude v nabídce restaurace i pro neubytované hosty v termínu od 11. do 18. listopadu 2023. Doporučujeme však rezervaci míst předem.

http://www.utesaru.cz 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063820710019 

Reklama

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu