Sportovní víkend na Vranovské pláži

Sportovní víkend na Vranovské pláži
Foto: www.znojmoregion.cz

Letošní oslavy 90 let Vranovské přehrady nabídnou bohatý program po celou sezónu, a ta odstartuje o víkendu 25. a 26. května. Vranovská pláž v těchto dech zve na sportovní aktivity pro malé i velké:

Reklama

25. 5. 2024 MINI Kaskáda Race: nesoutěžní překážkový závod pro děti (už od 4 let, do 15 let v doprovodu rodičů). Trať bude vytýčená na pláži od visutého mostu “Bílá lávka” k Vojenské zotavovně VOLAREZA a celkem na ni bude cca 10 překážek. Start i cíl bude pod penziony Gaudeo. Můžete si spolu s dětmi zkusit svou fyzičku a mrštnost.

26. 5. 2024 Vyhlídkové lety horkovzdušných balónů: možnost vystoupat do oblak (v závislosti na počasí). Rezervaci si můžete udělat už v sobotu na recepci penzionu GAUDEO anebo kdykoliv dříve přes e-mail: Info@habalon.cz, nebo telefonicky: +420 608 800 009. Pro více informací navštivte stránku www.habalon.cz 

Po oba dva dny budou na Vranovské pláži také v provozu atrakce od Bakchus aktivity: Lanový park Vranov v korunách stromů, půjčovna plavidel (lodičky, šlapadla, kajaky, elektrolodě, paddleboardy) i kol, koloběžek, elektrokol a dalších sportovních potřeb, ale také obří vzduchové trampolíny. Své atrakce zapůjčuje pro tento víkend i společnost E.ON, která na projektu oslav 90 let Vranovské přehrady také aktivně spolupracuje (skákací hrad, nafukovací lezecká stěna, nafukovací aréna pro autíčka + elektromodely autíček aj.).

https://www.vranovska-plaz.cz 

Reklama

https://www.facebook.com/Camping.Vranovskaplaz 

http://www.bakchusaktivity.cz 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu