Servus a Ahoj: příroda, hry a legrace

Správa Národního parku Podyjí připravila pro rok 2023 řadu akcí pro veřejnost zaměřených na cennou a mimořádně pestrou faunu i flóru národního parku, který je jediným na Moravě. V polovině června pozve děti z České republiky a Rakouska na speciální víkend plný her, přírody a legrace. 

Reklama

Na území Národního parku Podyjí a sousedního Nationalpark Thayatal příroda nezná hranice. Mezi lidmi však přetrvávají bariéry jazykové. Prodloužený víkend nabídne pro deset dětí z české a deset dětí z rakouské strany program stejně bohatý, jako je biodiverzita našeho jedinečného území. Vydáte se po stopách kočky divoké, s rangery a strážci si vyzkoušíte tipy na přežití v přírodě. Při fotbale, volejbale a dalších sportovních aktivitách pak poznáte lépe jeden druhého. Ubytování je zajištěno v Kempu kočky divoké v NP Thayatal. 

Akce je určena pro děti od 8 do 12 let. Poplatek za pobyt je 20 €. Počet účastníků je omezen a je nutná registrace předem. Ta bude možná od 15. 4. do 30. 4. na adrese: radek.stepanek@nppodyji.cz. 

Vedoucí: Robert Müllner (NP Thayatal) a Lenka Brabcová (WINNERS Znojmo).

https://www.nppodyji.cz 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu