Rodinné zábavné odpoledne pro zdraví

Rodinné zábavné odpoledne pro zdraví
Foto: www.znojmoregion.cz

Přijďte si do zahradního areálu Nové nemocnice Znojmo připomenout 50. výročí její dostavby a zároveň strávit příjemné odpoledne s dětmi, přáteli či kolegy. Od 15 do 19 hod. si můžete zasoutěžit, vyzkoušet různé sporty, ale také získat řadu důležitých informací o lidském těle. Můžete si nechat orientačně zjistit krevní skupinu či změřit krevní tlak zdravotníky ze Znojemské nemocnice nebo pod UV lampou zjistit čistotu vašich rukou. Pro soutěžící jsou nachystány odměny.

Reklama

Na nemocniční zahradě se můžete těšit na sportovce Znojemska z těchto sportovních oddílů: Orli Znojmo – mládež, 1. SC ZNOJMO – mládež, Florbal Znojmo, Znojmo Knights, VK Znojmo-Přímětice, Klub sportovní gymnastiky Znojmo, Korfbal Znojmo, Mi_Ja.fitness a CYKLO Kučera Znojmo.

O zábavu se postará Kejklíř Jonáš se svoji balónkovou dílnou a představením. Děti určitě zabaví vždy milé a usměvavé dámy z VZP ČR nebo Jihomoravské muzeum ve Znojmě. Program plný poznání zajistí Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, Znojmo a naši zdravotníci. K prohlédnutí bude také technika Hasičský záchranný sbor ČR ZNOJMO.

Občerstvení pro malé i velké bude v rukou: Kofi-Kofi Znojmo, Znojemské pivo, Okusdál Odpekla, Zmrzno, Cech vinařů Vrbovec a nebude chybět ani cukrová vata.

Reklama
Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu