PŘEHRADY FEST Vranovská pláž

PŘEHRADY FEST Vranovská pláž
Foto: www.znojmoregion.cz

Dvoudenní hudební festival pro celou rodinu na prosluněné Vranovské pláži. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel (např. Wohnout, MIG 21, Horkýže Slýže, Pokáč, UDG aj.) je to víkend plný aktivit a zážitků. Divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale především pláž, koupání, vodní sporty a další kupu vodních radovánek. 

Reklama

V době konání tohoto festivalu bude povolen vstup do areálu kempu Vranovská pláž pouze s platnou vstupenkou na PŘEHRADY FEST 2023. Tato podmínka platí i pro držitele VIP karet a čipových hodinek. Vstupenky je možné koupit přes portál www.xticket.cz.

Při ubytovávání v tomto termínu je nutné mít již platnou vstupenku na festival. Rezervace ubytování v kempu Vranovská pláž lze již provádět on-line na www.vranovska-plaz.cz/cs/camping/online-rezervace.html. Bez vstupenky na festival není rezervace ubytování v kempu platná!

Rovněž pro parkování v kempu a na jeho přilehlých parkovištích v době konání tohoto festivalu budou oprávněni parkovat pouze hosté ubytovaní v kempu, kteří se prokáží platnou vstupenkou na festival.

www.prehradyfest.cz  

Reklama

www.vranovska-plaz.cz 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu