Podzimní otevřené sklepy


21.05.2024 01:10
Podzimní otevřené sklepy
Foto: Vína z Moravy a vína z Čech

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve v sobotu 9. listopadu 2024 od 10.00 hodin všechny příznivce a milovníky výborného moravského vína do autentických vinařských uliček v Moravské Nové Vsi k návštěvě malebných otevřených sklepů a ochutnávce vín od našich vinařů.

K ochutnání budou připravena nejen vína aktuálního ročníku 2023, ale podle aktuálních možností budete moci v jednotlivých sklepích ochutnat i vína starší nebo naopak i právě vyrobená mladá vína z probíhajícího vinobraní 2024.

Přímo v areálu se po celý den můžete těšit na bohatou nabídku občerstvení od lokálních kuchařů a kvalitní kávy nejen z místní Neoveské pražírny. Připraven bude i kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny.

Vstupné, jehož aktuální výši můžete najít na našem webu, je možné zakoupit se slevou v předprodeji. Přímý link na předprodej také najdete na našem webu.

Vstupenka zahrnuje:
– vstupné do areálu vinných sklepů,
– skleničku s logem,
– katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
– kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
– ochutnávku vín v jednotlivých označených vinných sklepích,
– poukázky na nákup vína.

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com, e-chalupy.cz).

Reklama

Zdroj: Vína z Moravy a vína z Čech

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu