Ples města Znojma

Slavnostní společenský večer plný tradičních tanců, muzikálových hitů a dalšího programu nabídne Ples města Znojma v polovině ledna ve společenském sále Dukla. Program plesu je velmi pestrý a multižánrový, nebude chybět dokonce ani profesionální taneční vystoupení vítězného páru soutěže StarDance.

Reklama

Od 19 hod. vás ve foyer kromě welcome drinku čekají jazzové standardy v podání znojemských hudebníků – Michala Smrčky a Pavla Novotného. Průvodcem večera ve společenském sále bude známý moderátor Ondřej Blaho. Rozmanité rytmy nejznámějších českých i světových skladeb zahraje od 20 hod. taneční orchestr Onkels, který bude mít až do 2. hodiny ranní hned několik vstupů. Jeden, a o to velkolepější, budou mít Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý se svým programem Muzikály Naruby. Představí muzikálovou show, která v České republice nemá obdoby. Zazní ty nejznámější muzikálové hity za doprovodu skvělé živé kapely v podání, které jste nikdy neslyšeli.

Obdivovatelé mistrovských tanečních párů, jistě ocení vystoupení Dominika Vodičky a Veroniky Khek Kubařové, kteří tvořili vítězný taneční pár v televizní soutěži StarDance. Hosté plesu si pod jejich vedením budou moci své taneční schopnosti dokonce poměřit. Chybět nebude fotokoutek, široký výběr vína a gastronomické speciality.

www.znojemskabeseda.cz/clanky-kultura/24-ples-mesta 

Reklama
Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu