Peter Lipa & Vojtěch Dyk (JazzFest Znojmo)

Peter Lipa & Vojtěch Dyk (JazzFest Znojmo)
Foto: www.znojmoregion.cz

Znojemský Domeček letos přivítá uznávaného slovenského jazzmana Petera Lipu, který je zároveň dlouholetým patronem hudebního festivalu JazzFest Znojmo, společně s Vojtou Dykem. Těšte se na exkluzivní spojení jazzové legendy a populárního zpěváka a performera. A jak je už ve Znojmě zvykem, bude i tento koncert doprovázen ochutnávkou vín od vinařů ze Znojemska.

Reklama

Peter Lipa vytvořil osobitý a nezaměnitelný vokální projev s důrazem na text a jeho hudba vychází ze spojení jazzu a blues. Jeho koncerty patří vždy ke špičkám festivalového programu. Nejvýznamnější osobnost slovenské jazzové scény Peter Lipa se spojí se suverénně nejzářivější stálicí české hudební scény, Vojtěchem Dykem. Precizní pěvecký projev všestranně nadaného umělce s obrovským záběrem, držitele cen Thálie a Český slavík, se představí ve Znojmě v rámci JazzFestu za doprovodu kapely Petera Lipy složené z osvědčených spolupracovníků z posledních let.

Pod hlavičkou sloganu “WINE GOES TO JAZZ” přivítá Znojmo opět špičkovou jazzovou hudbu a světové jazzmany. Program 16. ročníku festivalu plného kvalitního jazzu i vína odstartuje 17. ledna a poběží až do 19. března 2024.

https://www.jazzfestznojmo.cz 

https://www.facebook.com/hudbaznojmo 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu