NA DECI… za vinaři VOC Znojmo

Každé prázdninové úterý a čtvrtek (od 1. července do 31. srpna 2023) vás pohodlný minibus Moravian Tours pro 20 osob s profesionálním průvodcem zaveze „Na deci za vinaři VOC Znojmo“ a představí vám vína ve Znojemské vinařské podoblasti od vinařů sdružených ve spolku VOC Znojmo.

Reklama

Navštívíte 3 vinařství a v každém ochutnáte 2 nebo 4 vzorky prémiových vín (podle zvolené varianty programu: KLASIK = celkem 6 vín, nebo EXCLUSIVE = celkem 12 vín). Startuje se v 15:00 hod. u Pivovarské brány v ulici Přemyslovců v centru Znojma, kam se v 18:30 hod. opět vrátíte. Pro zájemce je připravena (za příplatek) také možnost svozu hodinu před začátkem programu z okolních hotelů a penzionů, i následný rozvoz zpět. 

Rezervace předem nutná!

www.nadeci.cz  www.moraviantours.cz 

VOC Znojmo je vůbec první vinařský apelační systém, který v České republice vznikl, a to výhradně pro Znojemskou vinařskou podoblast. Zkratka VOC značí „Vína Originální Certifikace“. Zaměřuje se na terroir, tedy označování vín podle místa původu hroznů i jejich místního zpracování. Zatříděná do něj mohou být vína jen 3 odrůd pro Znojemsko nejtypičtějších: Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, nebo jejich cuvée (mix). www.vocznojmo.cz 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu