NA DECI… na Znojemsko i do Rakouska

Nový letní program letos od 1. července do 31. srpna spouští Moravian Tours pod názvem „NA DECI…“. Každé prázdninové úterý a čtvrtek vás pohodlný minibus pro 20 osob zaveze „Na deci za vinaři VOC Znojmo“, každý prázdninový pátek „Na deci do dobře utajených sklípků“ a každou sobotu „Na deci za sousedy do Weinviertelu“. První uvedený program představí vína ve Znojemské vinařské podoblasti od vinařů ze spolku VOC Znojmo. Páteční program představí malovinaře ze Znojemska a sobotní pak vinaře z příhraniční rakouské oblasti Weinviertel.

Reklama

V rámci každého z programů navštíví hosté vždy 3 vinařství a ochutnají 6 nebo 12 vzorků prémiových vín (podle zvolené varianty programu KLASIK nebo EXCLUSIVE). Všechny programy spojuje stejný čas 15–18:30 hod. i nástupní a výstupní místo před Pivovarskou branou v centru Znojma. Pro zájemce bude připravena také možnost svozu hodinu před začátkem programu z okolních hotelů a penzionů, i následný rozvoz zpět.

Tyto programy navíc ještě každý prázdninový pátek a sobotu doplní od 19:30 do 21 hod. „Na deci a romantiku ve Znojmě“ – večerní zážitková jízda vyhlídkovým elektrobusem Znojmáček s ochutnávkou regionálních vín nebo moštů.

Rezervace předem nutná!

www.nadeci.cz www.moraviantours.cz 

Reklama

Pozn.: VOC Znojmo je vůbec první vinařský apelační systém, který v České republice vznikl, a to výhradně pro Znojemskou vinařskou podoblast. Zkratka VOC značí „Vína Originální Certifikace“. Zaměřuje se na terroir, tedy označování vín podle místa původu hroznů i jejich místního zpracování. Zatříděná do něj mohou být vína jen 3 odrůd pro Znojemsko nejtypičtějších: Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené, nebo jejich cuvée (mix). www.vocznojmo.cz 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu