Mezinárodní noc pro netopýry

Mezinárodní noc pro netopýry
Foto: www.znojmoregion.cz

Správa Národního parku Podyjí pořádá ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě a Českou společností pro ochranu netopýrů speciální akci zaměřenou na netopýry. Čeká Vás procházka nočním lesem s povídáním o netopýrech a nočním životě v lese i u rybníka Pod Lesnou, návštěva letohrádku Lusthaus v lesích za Lesnou s ukázkou odchytu netopýrů do sítí a jejich sledování pomocí echolokace.

Reklama

Program se uskuteční ve dvou cyklech, od 19:30 hodin a poté od 20:30 hodin. V 19:30 hodin bude program přizpůsoben návštěvníkům s dětmi, od 20:30 hodin bude program více odborný.

Vedoucí exkurze: Antonín Reiter (Jihomoravské muzeum ve Znojmě) a Zdeněk Mačát (Správa NP Podyjí). Doporučené vybavení: Baterka, dobrá obuv a teplé oblečení.

Poznámka: Z důvodu limitovaného počtu účastníků (25 na první cyklus a 25 na druhý cyklus) je nezbytné se písemně přihlásit na adrese info@nppodyji.cz, a to od 26. 8. do 6. 9. 2024. Do přihlášky je nutné uvést, na jaký cyklus se hlásíte. Parkování je možné na veřejných parkovištích a odstavných plochách v obci Lesná.

https://www.nppodyji.cz 

Reklama

https://www.facebook.com/nppodyji 

https://www.nppodyji.cz/kalendarakci2024 

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu