Královský košt Hustopeče


24.05.2024 01:12
Královský košt Hustopeče
Foto: Vína z Moravy a vína z Čech

Zveme vás na nezapomenutelnou akci ve Wine Wellness Hotel Amande, kde vás čekají nejlepší vína Čech a Moravy, medailisté KRÁLE VÍN České republiky, fajnová gastronomie a dokonalý odpočinek. Užijte si luxusní atmosféru a ochutnejte široký výběr exkluzivních vín, která vám přinesou nezapomenutelný gastronomický zážitek. Po náročném roce si také můžete dopřát relaxaci v luxusním wellness centru a nechat se hýčkat při profesionálních procedurách. Zarezervujte si své místo a přijďte si užít tento jedinečný zážitek plný chutí a odpočinku.

Vstupné již od 549 Kč
V předprodeji stojí vstupenka pro 1 osobu 549 Kč
Na místě stojí vstupenka pro 1 osobu 899 Kč

Velmi výhodný balíček 2 vstupenky s ubytováním pro 2 osoby v DBL, se snídaní a 90 minutami v Saunovém světě – koupíte přímo na webu hotelu.

!!!Předprodej zvýhodněných vstupenek končí nejpozději 3 týdny před akcí, nebo při vyčerpání kvóty!!!

V ceně vstupného:
– neomezená degustace
– e-kniha KRÁL VÍN České republiky 2024
– e-katalog
– voda
– losování tomboly o věcné ceny
– skleničku vám zapůjčíme za zálohu 100 Kč

Degustační on-line katalog s možností nákupu vín a hlasováním o ceny
Stáhněte si do mobilu aplikaci s katalogem vín. Díky ní se můžete zapojit do slosování o hodnotné ceny. Apka vám urychlí orientaci v nabízených vínech a ještě před příchodem na akci si v ní lze označit vína, která chcete ochutnat. Během degustace vám umožní si k vínům psát vlastní poznámky a hodnocení.

K vínům si budete moci koupit drobné občerstvení z dílny šéfkuchaře hotelu.

Super nabídka pro firmy
Při umístění umístění reklamy vaší společnosti na akci (ideální forma roll-up) za základní cenu 6 000 Kč bez DPH získáte jako BONUS 10 vstupenek pro vaše obchodní partnery či zaměstnance. Pište na branko@kralvin.cz

Reklama

Zdroj: Vína z Moravy a vína z Čech

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu