Konference VODA – fenomén krajiny i turistiky

Konference VODA – fenomén krajiny i turistiky
Foto: www.znojmoregion.cz

Další z konferencí destinační společnosti ZnojmoRegion na podporu cestovního ruchu a regionálního rozvoje Znojemska. Letos na téma VODA – fenomén krajiny i turistiky. Díky dotaci od Jihomoravského kraje je letos vstup na konferenci zcela zdarma, a to pro členy i nečleny ZnojmoRegionu, pro odbornou i laickou veřejnost. Jedinou podmínkou je registrace předem on-line přes registrační formulář: https://1url.cz/@konference-voda-znojmoregion 

Reklama

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 se ve znojemském Centru Louka opět po roce setkají starostové měst a obcí, podnikatelé i zástupci neziskových společností z celého Znojemského okresu – všichni, kteří mají něco společného s cestovním ruchem a regionálním rozvojem. Právě pro ně totiž ZnojmoRegion pořádá každoročně na podzim speciální akci, která prakticky seznamuje s aktuálním děním, novinkami a trendy v oboru, představuje odborníky na dané téma a inspirativní příklady z jiných částí republiky, ale hlavně seznamuje s aktuálními a plánovanými dotacemi určenými pro rozvoj regionu i turistických služeb. Účastník celodenní konference tak odchází nejen s informacemi, co a jak by mohl zrealizovat, ale i kde na to vzít peníze, a to nejen z dotací Jihomoravského kraje, ale i jednotlivých ministerstev či programů EU.

I letos bude program konference (od 9 do 16 hod.) plný významných jmen a zásadních prezentací v podání předních českých odborníků a osobností. Dopolední blok se zaměří na informace z Jihomoravského kraje a dotační možnosti 2024+, odpolední pak na příklady dobré praxe a praktické návody „Jak na to…“. Podrobný program konference najdete níže v Přílohách.

https://znojmoregion.cz/cs/konference-2023-voda 

https://www.facebook.com/events/851627919727805 

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu