Koncert vítězů (Hudební festival Znojmo 2024)

Koncert vítězů (Hudební festival Znojmo 2024)
Foto: www.znojmoregion.cz

Již tradičně se v Jevišovickém kostele sv. Josefa uskuteční v rámci Hudebního festivalu Znojmo koncert věnovaný mladým nadějím barokní hudby. Společně s Czech Ensemble Baroque se zde představí vítězové interpretační soutěže Letní školy barokní hudby, která se každoročně koná v Holešově. Její absolventi se postupně stávají součástí českých i zahraničních hudebních uskupení, a mnozí z nich se pak v budoucnu zapojují i do profesionální spolupráce se znojemským festivalem. Na Starém zámku v Jevišovicích, které je pobočkou Moravského zemského muzea, si také můžete prohlédnout 2. největší sbírku starých hudebních nástrojů v České republice!

Reklama

Účastníci koncertu mohou využít společnou dopravu festivalovým autobusem – odjezd v 17:30 hod. od Městského divadla ve Znojmě, návrat po koncertu tamtéž.

Mezinárodní Hudební festival Znojmo přinese v roce 2024 už podvacáté do Znojma a jeho okolí (včetně rakouského příhraničí) mistrovskou hudbu domácích i zahraničních interpretů, jejichž koncerty již tradičně doprovázejí kvalitní vína ze Znojemské vinařské podoblasti. Letošním tématem je “Hudba a vítězství”. Těšit se můžete v termínu 10.–28. července 2024 na více než 30 koncertů, představení a doprovodných kulturních akcí ve Znojmě i jeho okolí. 

Předprodej vstupenek zde: www.hudbaznojmo.cz/program-vstupenky 

Více informací zde: www.hudbaznojmo.cz  

Reklama

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu