Jiřická vánoční hra

Již potřetí připravili v Jiřicích u Miroslavi Vánoční hru, aby nejen místním obyvatelům zpříjemnili čekání na vánoční svátky. Každý den, 1. prosince počínaje a 24. prosince konče, se v jedné budově v Jiřicích rozsvítí cca v 16:00 hod. v okně číslo odpovídající datu toho dne. Takže 1. prosince bude někomu v okně svítit jednička, 2. prosince dvojka a tak dále. Číslo bude svítit minimálně do 21:00 hod.

Reklama

Udělejte si odpoledne hezkou procházku se svými dětmi, domácími mazlíčky, přáteli, nebo jen tak. Běžte toto číslo najít a zapište si číslo popisné domu, kde jste jej našli. Každý den až do 24. prosince se takto můžete motivovat k večerní procházce, která bude každý den o trochu delší.

Seznam čísel popisných s daty opatřený jménem pak vhoďte mezi 25.–27. prosince do Ježíškovy pošty umístěné u Obecního úřadu. Všechny, kteří se do hry zapojí, pak bude čekat malá odměna. Kartičky ke hře budou k dostání od 29. listopadu v Hospodě Hasička nebo v prodejně Jednota, anebo budou ke stažení on-line.

Letos nově budete moct na kartičce hlasovat pro nejlépe ztvárněné číslo a jeho majitel pak dostane od pořadatelů také drobnou odměnu.

https://www.facebook.com/groups/947535725401731

Reklama

https://www.jirice.cz 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu