IV. Spring Classic – jarní rallye veteránů

IV. Spring Classic – jarní rallye veteránů
Foto: www.znojmoregion.cz

Milovníci automobilových veteránů a sportovních vozidel budou mít možnost být v polovině dubna svědky jarní rallye Spring Classic, a to hned na několika místech Znojemska. Čtvrtý ročník závodu startuje i končí v Telči, ale trasa dlouhá cca 220 km prochází téměř celá jihozápadní částí Znojemska.

Reklama

Na Znojemsko tak zavítá více než 110 strojů, které psaly automobilovou historii, jejichž průměrný rok výroby v kategorii Classic je 1974. Tyto hodnotné skvosty bude možné vidět okolo 12. hodiny na Hatích u Muzea Terra Technica, odkud se vydají přes Nový Šaldorf do Znojma. Kolem 13:30 hod. budou posádky přijíždět na Horní náměstí, kde bude jedno z nejzajímavějších míst k jejich sledování. Právě zde totiž proběhne “test přesnosti”, ve kterém je třeba projet vytýčený úsek stanovenou rychlostí bez jakéhokoliv trestného bodu.

Závodní stroje pak budou pokračovat do Dobšic k novému sídlu Vinařství LAHOFER, kde je mezi vinicemi čeká další z měřených zkoušek. V odpoledních hodinách (okolo 15. hodiny) pak budou k vidění v centru Bítova u Hasičského pivovaru.

Více informací včetně kompletního přehledu obcí na trase s plánovanými časy průjezdů najdete na oficiálních stránkách akce: www.springclassic.cz 

https://www.facebook.com/SpringClassic.cz 

Reklama

Reklama
Reklama
Zavřít reklamu