Festival plný chutí – Miroslav

Festival plný chutí – Miroslav
Foto: www.znojmoregion.cz

Zámecký park v Miroslavi se od 10 hod. promění v lákavou gastronomickou scénu a nabídne den plný výborného jídla a pití od regionálních výrobců a producentů i bohatý kulturní program. Chybět nebude gastro show, dětská zóna, šermířská vystoupení ani hudební kapely. Od 20 hod. pak na gastronomický program naváže večerní zábava. Vstup na akci je zdarma.

Reklama

Těšte se na více jak 30 stánků s nejrůznějším občerstvením, a to nejen od regionálních producentů, ale i od renomovaných restaurací. Vinařský fond ČR se postará o reprezentativní výběr tuzemských vín a jejich degustace. Hvězdárna Brno přijede s obřími modely planet a zajímavým programem pro rodiny s dětmi. Ty se vyřádí i v řemeslných dílničkách, lukostřelbě anebo si mohou užít šermířská vystoupení. Připravena bude i ukázka zemědělské techniky a dopravní hřiště s půjčovnou motokár.

Hlavní pódium v Letním kině Miroslav (hned vedle Miroslavského zámku v zámeckém parku) přivítá řadu hudebních kapel, z nichž nejzvučnějším jménem budou Support Lesbiens od 16 hod. nebo Schelinger Revival Ostrava od 11:30 hod. Od 20 hod. zde odstartuje večerní zábava s kapelou PoZemi.

Využít můžete i nostalgický vlak, který bude vypraven z Brna v 9:05 a v 13:05. Nebo přijet z Brna do Miroslavi historickými autobusy (odjezd v 9:00 hod.). Ty pojedou po třech trasách se zastávkami v Pohořelicích, Dolních Kounicích a Ivančicích. Po skončení festivalu je zajištěna doprava zpět do Brna, včetně svozu z okolních obcí. Předprodej jízdenek od června na https://eshop.idsjmk.cz/ 

TOP gastro akce roku se v Miroslavi koná pod záštitou a s podporou Jihomoravského kraje. Ten letos organizuje celkem 3 Festivaly plné chutí – kromě zámeckého parku v Miroslavi (17. 6. se budou konat i na zámku v Letovicích (12. 8.) a ve Veselí nad Moravou (28. 9. 2023).

Reklama

https://miroslavskakultura.cz 

https://www.facebook.com/events/200098176141964 

https://www.facebook.com/events/3442703112609652 

Reklama
Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu