Den Znovín Walkingu

Den Znovín Walkingu
Foto: www.znojmoregion.cz

Oblíbená outdoorová akce Znovínu Znojmo pro všechny příznivce nordic-walkingu, dobrého vína a čisté přírody, kteří si jistě ani letos nenechají ujít možnost se s holemi v rukou vypravit mezi vinohrady, do okolí Národního parku Podyjí nebo slavných vinařských obcí Šatov, Hnanice a Havraníky. Stačí si vybrat jednu ze dvou nabízených tras, nebo klidně projít obě, a ochutnat přitom až 16 vzorků znovínského vína.

Reklama

V tento den se budou ve 4 ochutnávkových stáncích umístěných na trasách přímo ve vinicích nabízet k osvěžení vína z produkce Znovínu Znojmo – celkem 8 různých vzorků vín na každé z nabízených tras. Na vycházkové okruhy můžete vyrazit individuálně v kterýkoliv čas po registraci anebo se můžete připojit k průvodci a celou trasu jít ve skupině. Registrace proběhne mezi 9.00 a 11.00 hodinou na fotbalovém hřišti v Hnanicích (naproti hotelu Happy Star), kde bude k dispozici velká parkovací plocha. Start s průvodci bude v 10:00 hod. 

Po zaplacení registračního poplatku 200 Kč na osobu za jednu trasu získáte: bločky na ochutnávku 8 vzorků vín, „startovací“ lahvičku vína o objemu 0,187 l, mapku a skleničku. Zdatnější turisté, kteří projdou obě trasy, tak mohou za 400 Kč ochutnat na 4 ochutnávkových stanovištích až 16 vzorků různých vín. Další vzorky vín si také můžete dokoupit na ochutnávkových stanovištích Havraníky, Staré vinice, Podmolí, Šobes a vinice Peklo v Šatově. Na všech stanovištích si také můžete dokoupit další vzorky vín. 

Není podmínkou se účastnit akce s nordic-walkingovými holemi, ale určitě je doporučujeme. Pokud nemáte vlastní hole, lze je zapůjčit u registrace za poplatek 50 Kč a vratnou zálohu 200 Kč, anebo zakoupit sadu s logem Znovínu Znojmo za 590 Kč v prodejně v Louckém klášteře ve Znojmě.

Z organizačních důvodů doporučujeme se předem na akci přihlásit mailem na: info@znovin.cz nebo na telefonním čísle 515 266 620 či 606 772 373 (ideálně do 11. dubna 2023).

Reklama

https://www.znovin.cz/den-znovin-walkingu 

https://www.facebook.com/events/107598575585314 

Reklama

Zdroj: www.znojmoregion.cz

Reklama
Zavřít reklamu