Den dětí ve V´RUN OFF´ Parku

Přijďte s námi oslavit Den dětí 1. června do rodinného areálu v přírodě, který nese jméno V’RUN OFF’ PARK. Tento úchvatný park se nachází nedaleko známého Vranovského zámku, na kraji Vranova nad Dyjí. Na oslavu Dne dětí je tento den vstup pro všechny děti zdarma!

Reklama

Bývalý zámecký statek, který byl v létě 2021 přeměněn z opuštěné a zchátralé budovy na rozsáhlý zábavní areál pro celou rodinu, se rozprostírá na ploše 30 000 m². Nabízí širokou škálu herních aktivit, které jsou nápaditě propojeny s tématikou venkovského hospodářství. Areál klade důraz nejen na pohyb a zábavu na čerstvém vzduchu, ale také na vzdělávání. Všechny atrakce jsou stylově inspirovány přírodou a životem na venkově. Děti zde mohou rozvíjet své motorické schopnosti a hravou formou se učit základy mechaniky a fyzikálních zákonů.

Park zahrnuje také velké 3D bludiště v korunách stromů, vodní svět, kuličkový svět a stylové občerstvení. Zatímco si Vaše děti užívají dřevěné průlezky, vodní atrakce, staví obří pískoviště, závodí ve šlapacích kárách nebo rozvíjejí své motorické dovednosti a znalosti o přírodě, Vy můžete relaxovat při šálku kávy a domácích zákuscích a kochat se krásným výhledem na vranovskou přírodu.

Reklama

Zdroj: vranovskaprehrada90.cz

Reklama
Zavřít reklamu