Benátská s Impulsem: 30. ročník největšího letního mejdanu

Hudební festival
Foto: Envato Elements

Liberec se i letos stane centrem hudebního dění, a to díky jubilejnímu 30. ročníku festivalu Benátská s Impulsem. Ten proběhne od 25. do 28. července 2024 v areálu Vesec. Tento festival, založený již v roce 1993, nabízí nadupaný hudební program s domácími i zahraničními hvězdami. Právě tyto hudební hvězdy přitahují každoročně tisíce fanoušků z celé republiky i zahraničí.

Reklama

Hvězdné obsazení

Letos se můžete těšit na fenomenální vystoupení hvězd jako Scooter, Suzi Quatro, Slade a mnoho dalších. Kromě těchto ikonických jmen nabídne festival i širokou škálu českých umělců – např.: Marie Rottrová, Sebastian, Pokáč, O5 a Radeček, Jelen, Michal Hrůza, Čechomor, Ben Christovao a mnoho dalších. Celý festivalový program najdete o něco níž.

Benátská s Impulsem: Doprovodný program

Festival Benátská! s Impulsem není jen o hudbě. Pro návštěvníky je připravený bohatý doprovodný program, který zahrnuje různé workshopy, sportovní aktivity a zábavu pro celou rodinu. Dětský koutek, divadelní představení, nebo kreativní dílny – to vše si mohou užít malí i velcí.

Skvělé jídlo a pití

Na Benátské s Impulsem se rozhodně nebudete nudit ani hladovět. Festival nabízí širokou škálu stánků s občerstvením, kde si můžete vychutnat gastronomické speciality od tradičních českých pokrmů až po exotické kuchyně. Na své si přijdou milovníci piva, vína i nealko nápojů.

Benátská s Impulsem: Ubytování

Aby si návštěvníci mohli užít festival naplno, je k dispozici stanové městečko přímo v areálu. Pohodlné zázemí a přátelská atmosféra je ideální pro všechny, kdo chtějí být blízko hudebního dění a zažít tyto chvíle naplno.

Reklama

Doprava a parkování

Doprava na festival může být snadná a pohodlná. Pro návštěvníky je zajištěná kyvadlová doprava z centra Liberce, která bude v provozu od čtvrtka 16:00 do neděle 10:00. Využít můžete také vlakovou dopravu. Pokud přijíždíte autem, areál se nachází blízko rychlostní silnice R35. Pro návštěvníky je k dispozici centrální parkoviště, které je střeženo festivalovou ochrankou. Parkoviště je zpoplatněno jednorázovým poplatkem. Doporučujeme zakoupit parkovací kartu předem přes webové stránky festivalu, aby byla zajištěna hladká organizace. Parkovací karta na festival platí po celou dobu festivalu pro 1 vozidlo.

Praktické informace pro festival Benátská s Impulsem

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci a zajistěte si své vstupenky včas. Více informací o programu, vstupenkách a ubytování naleznete na oficiálních stránkách festivalu Benátská! s Impulsem. Připravte se na nezapomenutelný hudební zážitek, který vás přenese do světa skvělé muziky a letní pohody.

Přijďte oslavit 30. ročník Benátské! s Impulsem – těšíme se na vás!

Benátská s Impulsem: Program

ČtvrtekPátekSobota
Alia TemporaAnnabelle58G
BudulínekArgemaČechomor
JelenAtmo musicDoctor PP
Michal Prokop & Framus 5Ben CristovaoEarth
N.V.Ú.Blitz UnionInsania
O5 a RadečekButyJakub Děkan
Totální nasazeníCitronJiří Schmitzer
Vypsaná fixaDivokej BillKiss forever band
YoYo bandHallodrnKomunál
ZávišHromosvodLipo
Žlutý pesMichal HrůzaLuboš Pospíšil a 5P
Pam RabbitMarie Rottrová
RaegoPTK
SalamandraOndřej Fencl a Hromosvod
Scooter /DE/Pokáč
Slade /GB/Robin Zoot
Suzi Quatro /GB/Salamandra
Tlustá BertaSebastian
VesnaSergei Barracuda
Walda GangSima
Vzpomínka na Marsyas
Wohnout
Yzomandias + Nik Tendo

Reklama
Reklama

Zdroj: https://www.benatska.cz/

Reklama
Zavřít reklamu