Wake Park Náklo – místo pro sport i relax

Wake park Náklo
Foto: Aneta Karlíková

Sportovně-relaxační areál, který byl vybudován v roce 2016. Tento areál se i nadále rozrůstá a připravuje pro Vás další možnosti.

Reklama

Wake Park se nachází 15 minut od Olomouce a rozhodně neztratíte další čas hledáním parkování – areál disponuje velkým parkovištěm. Pak už Vám nebude nic bránit v tom, abyste se oddali relaxu či vodním sportům dle přání. Samozřejmostí je také wi-fi internet zdarma a součástí Wake Parku je rovněž občerstvení a sociální zázemí.

Služby Wake Parku

Vodní vlek

Tento vlek je ideální pro úplné začátečníky, ale i ostřílené jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v provádění těžkých triků. Tento vlek je dvousloupový. Podstatným rozdílem oproti velkým vlekům je regulovatelná rychlost (vlekař může zrychlovat i zpomalovat) a skutečnost, že na vleku jedete pouze Vy. Obsluha vleku Vás tak má neustále pod kontrolou a v případě pádu zastaví a na stejném místě Vás i znovu odstartuje. Nemusíte tak znovu doplavat na břeh a jít znovu do fronty jako u velkých vleků. Základy těchto úžasných vodních sportů, ať už jde o wakeboarding, vodní lyžování či wakeskating, se tak můžete naučit vlastním tempem a to velmi rychle.

Půjčovna paddleboardů

Paddleboard Vám personál zapůjčí přímo u vody. Můžete si jej půjčit třeba jen na relax přímo ve Wake Parku, a to na hodinu nebo třeba na celý den. Záleží jen na Vás, na jak dlouho si budete chtít paddleboard vypůjčit. Po domluvě Vám paddleboard rádi zapůjčí i po dobu Vaší dovolené u rybníka nebo u moře. Půjčovna je vybavena nafukovacími, velmi odolnými paddleboardy z dvouvrstvého PVC, proto jsou vhodné i na sjíždění řek nebo k použití na moři.

Chillout zóna – pláže

Na těchto nově vzniklých písčitých plážích se budete cítit jako u moře. K dispozici jsou vám také lehátka, sedací pytle a stylové posezení.

Reklama

Wake bar – občerstvení

Wake bar Vám nabízí stánek s krytým posezením, široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a také grilování, rychlé občerstvení nebo třeba pizzu přímo z pece.

Soukromé akce

Hledáte zajímavé místo pro oslavu, rozlučku se svobodou, firemní akci, svatbu? V areálu vám uspořádají jakékoliv nezapomenutelné akce s kapacitou až 500 hostů.

Uzavřeny mohou být všechny části Wakeparku tak, aby vaše akce nebyla ničím rušena. Při Vaší soukromé akci můžete využít všechny služby Wakeparku dle libosti.

Reklama
Reklama

Zdroj: Wake Park Náklo

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu