Šikland: Objevte zábavní park na Vysočině

zabavni-park-sikland
Foto: Pavel Kovář; Zábavní park Šikland

Zábavní park Šikland, skrytý v malebné krajině Vysočiny, je ideálním místem pro rodiny hledající vzrušení a nezapomenutelné zážitky. S rozlohou, která překvapí svou variabilitou a množstvím atrakcí, nabízí Šikland aktivity pro návštěvníky všech věkových kategorií. Jako záruku kvality můžete brát to, že v létě oslavil zábavní park Šikland již 30 let, kdy vítá návštěvníky z blízkého i dalekého okolí.

Reklama

Šikland, největší přírodní zábavní park v ČR, poskytuje dokonalé prostředí pro dovolenou nebo výlet. Uprostřed parku leží Šiklův mlýn, první westernové městečko v zemi, které slibuje zábavu pro všechny věkové kategorie. Park nabízí dva hotely pro náročnější návštěvníky, zatímco pro příznivce kempování je zde rozsáhlý kemp s možností stanování, pobytu v karavanu, chatce, mobilhome nebo srubu. Během letních měsíců je v parku zpřístupněn také přírodní aquapark, který je ideální pro osvěžení a relaxaci.

Objevte Westernové městečko v rodinném parku Šikland

Jednou z hlavních atrakcí Šiklandu je autentické westernové městečko, kde se můžete přenést do dob Divokého západu. Prozkoumejte dobové saloony, sledujte ukázky kovbojských dovedností nebo se zapojte do hledání zlata. Po celém westernovém městečku naleznete mnoho zábavných atrakcí např. elektrického býka, střelbu z luku, jízdu Safari vláčkem, malování na obličej, půjčovnu dobových kostýmů, jízdu na koni a mnohem víc.

Westernové městečko ožívá také pravidelnými show, které potěší jak malé, tak velké návštěvníky. Během letní sezóny je městečko otevřeno NONSTOP s programem od úterý do neděle. Různorodý program je možné vidět buď v centru westernového městečka na malém náměstí (animační programy pro děti a tematická vystoupení) nebo v největším přírodním amfiteátru s kapacitou až 2.500 osob, ve kterém probíhají několikrát denně divadelní představení jako například westernové show, magické show či ohňové show.

Sport a relaxace

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí Šikland širokou škálu sportovních aktivit. Můžete si zahrát minigolf, zaplavat v přírodním aquaparku, vyzkoušet lukostřelbu nebo se vydat na projížďku na horských kolech po okolní krajině. Pro ty, kdo hledají klid, jsou k dispozici piknikové louky a zákoutí pro relaxaci.

Reklama

Ubytování a stravování

Šikland myslí i na návštěvníky, kteří chtějí prožít více než jen jeden den plný zábavy. Nabízí širokou škálu ubytovacích možností od hotelů, přes útulné chatky až po kempy. V parku nechybí ani pestrá nabídka stravovacích zařízení, kde si můžete pochutnat na místních specialitách i mezinárodní kuchyni.

Proč navštívit Šikland?

  • Rodinná zábava: Šikland je designován tak, aby bavil celé rodiny, díky čemuž je ideální destinací pro společné výlety.
  • Naučné zážitky: Kromě zábavy park nabízí i edukativní programy a ukázky, díky kterým se návštěvníci mohou něco nového naučit.
  • Krása Vysočiny: Park se nachází v srdci Vysočiny, což z něj dělá perfektní místo pro spojení zábavy a obdivování přírody.

Zábavní park Šikland na Vysočině je destinací, která překvapí nejen svou rozmanitostí atrakcí, ale i schopností poskytnout každému návštěvníkovi nezapomenutelný zážitek. Ať už hledáte dobrodružství plné adrenalinu nebo klidné chvíle v náruči přírody, Šikland je místem, kde se vaše očekávání stanou skutečností. Vydejte se tedy na Vysočinu a prožijte den plný radosti a dobrodružství v Šiklandu!

Reklama

Zdroj: Šikland.cz, návštěva Šiklandu

Sdílet článek:
Reklama
Zavřít reklamu