Reklama

Rožnovské pivní lázně: Unikátní spojení starověké moudrosti a moderní wellness péče

Pivní lázně se nachází na severu Zlínského kraje, ve městě Rožnov pod Radhoštěm. V komplexu lázní se dále také nachází Málkova čokoládovna, restaurace Albert Málek, pivovarský obchůdek a dětské pohádkové lázně. Součástí je také hotel.

Rožnovské pivní lázně jsou prvními lázněmi zcela nového druhu. Lázně skloubily prvky alternativního léčitelství vycházejícího z prastarých technik starých Egypťanů a východních kultur s běžnými i méně běžnými lázeňskými a fyzioterapeutickými postupy. Koupele v pivu včetně jeho vnitřního užívání již dávno využívalo lidové léčitelství. Již naše babičky na řadu nemocí doporučovaly pivovarské kvasnice. Vědci se jednoznačně shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků a aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo. Můžete tady projít aromaterapií, jemným peelingem a koupelemi, aby poté v hluboké relaxaci mohla kůže a tělo vyloučit vše škodlivé. Zábaly z pivovarských kvasnic jsou fantastickým prostředkem na výživu tzv. “doping kůže”, vyhlazení vrásek a její hydrataci a to nemluvě o anticelulitidních a zeštíhlujících účincích. Zábaly obličeje, dekoltu, vlasů a celého těla si prostě zamilujete.

Péče o tělo

Je zde pro Vás připravena celá řada možností, jak pečovat o Vaše tělo.

Koupele

Dopřejte si skutečnou koupel v kvasnicovém pivu s přídavky bylin. Na vaše požádání Vám bude do pivní koupele pro intenzivnější účinek přidána Vincentka nebo sůl z Mrtvého moře. Vnitřní účinky musí být doplněny aktivním pitím kvasnicového piva.

Účinek: regenerace kůže, vlasů, nervový systém, gastro, imunita, odbourání stresu, odstranění bolesti kloubů, zvýšení hybnosti, celkové prokrvení organismu, silná detoxikace, redukce hmotnosti.

Rožnovské pivní lázně
Foto: www.roznovskepivnilazne.cz

Zábaly

Koupel bez zábalů je jako by jste ušli jen půl cesty. Koupel dokáže s tělem učinit divy. Ale proč nedát tělu maximální péči. Zábaly dokáží divy mimo jiné i tím, že Vaše tělo hluboce prohřejí, regenerují, vyživují, vitalizují a také si odpočinete v krásném prostředí lázní.

Masáže

V Rožnovských pivních lázní Vám vždy nabídnou více než jen klasickou masáž. Většina ze zaměstnanců pracují  dlouhá léta s energiemi, například s Reikia a jinými druhy energetického léčení. Fyzická masáž těla se tak stává masáží i pro Vaši duši.

Aromaterapie

V lázních je pro Vás připravena speciální místnost vyložena přírodním štípaným kamenem. Zde se Vaše tělo nádherně prohřeje, ale také své tělo hluboce prodýcháte směsí bylin rozptýlených v jemné páře.

Mezoterapie

Mezoterapie je nejpopulárnější a nejefektivnější nechirurgická neinvazivní a zcela bezbolestná metoda v péči o pleť. Pomáhá ke zlepšení stuktury pokožky, zpevňuje pleť, vyrýsovává kontury celého obličeje, redukuje vrásky a pigmentové skvrny, řeší problémy související se stárnutím pokožky a problematické pleti.

Oxygenoterapie

Touto lékařskou technologií dochází k velmi intenzivní rekonvalescenci a vitalizaci celého organismu, jak fyzicky, tak i psychicky, zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní systém a tlumí nežádoucí účinky léků. Výrazně zvyšuje kondici před, v průběhu a po stresových obdobích jako jsou zkoušky, operace, pooperační stavy, sportovní výkony apod. Zvyšuje paměť, výkonnost svalů a mozku, okamžitě odstraňuje vyčerpanost.

Zdroj: www.roznovskepivnilazne.cz

Reklama

Další články

Reklama