Penzion u Rohelů

Karlova Studánka je malebné lázeňské městečko ukryté v srdci Moravskoslezského kraje, konkrétně v okrese Bruntál. Toto místo je obklopeno nádhernou krajinou pohoří Jeseníky, která nabízí nejen lázeňské procedury, ale také nespočet turistických možností.

Reklama

O Penzionu U Rohelů

Penzion U Rohelů představuje ideální útočiště pro všechny, kteří hledají dokonalý odpočinek a romantiku. Tento rodinný penzion se nachází ve výšce 826 metrů nad mořem, což zaručuje svěží horský vzduch a nádherné výhledy do okolí.

Ubytování

Penzion nabízí komfortní a útulné pokoje, které jsou vybaveny vším, co potřebujete pro příjemný pobyt. Interiéry jsou navrženy s důrazem na pohodlí a estetiku, což odráží kouzlo horské oblasti. Možnosti ubytování zahrnují dvoulůžkové pokoje, rodinné apartmány a některé pokoje s balkonem, odkud si můžete vychutnat výhledy na malebnou krajinu.

Vybavení a služby

V penzionu je k dispozici společenská místnost s krbem, kde si můžete večer odpočinout a zahrát si společenské hry. Pro milovníky wellness je zde sauna, která poskytuje možnost dokonalé relaxace po náročném dni stráveném turistikou. Penzion také nabízí snídaně formou bufetu s regionálními produkty, aby byl váš den zahájen tím nejlepším možným způsobem.

Aktivní dovolená

Okolí Karlovy Studánky je rájem pro milovníky přírody a aktivní dovolené. Můžete se vydat na pěší túry do Jeseníků, kde na vás čekají nádherné stezky vedoucí k vodopádům, horských chatám a vyhlídkovým místům. Penzion je také výborným výchozím bodem pro cykloturistiku – k dispozici jsou různé trasy pro všechny úrovně cyklistů.

Reklama

Turistické zajímavosti

Mezi hlavní turistické zajímavosti v okolí patří například Praděd, nejvyšší hora Moravy, a vodopády Bílé Opavy, které jsou skutečným přírodním klenotem. V zimním období se mohou návštěvníci těšit na nejrůznější zimní sporty, včetně běžeckého lyžování a sjezdového lyžování.

Lázeňské procedury

Karlova Studánka je proslulá svými léčebnými lázněmi, které využívají místní minerální prameny. Můžete si zde vychutnat širokou škálu lázeňských procedur, od klasických léčebných koupelí až po moderní wellness programy. Penzion U Rohelů spolupracuje s místními lázeňskými zařízeními, takže si můžete snadno objednat některou z nabízených procedur a užít si regeneraci těla i mysli.

Tento kouzelný penzion v srdci Jeseníků je tedy ideální volbou pro každého, kdo hledá klid, krásu přírody a vysokou úroveň služeb.

Reklama
Reklama
Reklama
Zavřít reklamu